Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!26 мај 14:34
Link:
, ,

Se izdava stan vo Micurin 49m2

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 мај 13:43
Link:
, ,

Se izdava namesten stan

14 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70

Вчера 23:00 ,

Се издава стан

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 22:05 ,

stan vo struga

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 21:31 , ,

Se izdava nov namesten stan vo Aerodrom top lokacija

17 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 21:28 , ,

Se iznajmuva nov stan 71m2 vo Vlae Aleksandrija

17 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:17 Агенција за недвижности , ,

Moderen stan vo Centar kaj Sobranie

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 19:13 , ,

Se izdava kompletno opremen stan vo Debar Maalo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 18:39 , ,

Se izdava kompletno renoviran stan vo strog Centar

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Вчера 18:33 Агенција за недвижности , ,

Apartmani za kratok prestoj Skopje

20 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 18:21 ,

Издавам стан до хотел Палас

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 17:48 , ,

Се изнајмува стан

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 17:48 ,

Se izdava dvosoben apartman vo Ohrid

Број на соби: 2,5
Површина: 80
Вчера 16:12 , ,

Se izdava namesten stan so parking mesto

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 16:00 , ,

Kombiniran deloven prostor

899 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 16:00 Агенција за недвижности , ,

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 15:02 , ,

Se izdava stan vo Kozle na kraj od Kapistec

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 14:15 Агенција за недвижности , ,

Se izdava stan 80m2 Centar 2 spalni

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 14:13 , ,

Se izdava stan vo Centar Univerzalna Sala

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Вчера 14:12 , ,

Se iznajmuva stan na pocetok na Vodno

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 14:02 Агенција за недвижности , ,

Se izdava stan 90m2 so 2 spalni i parking

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 13:59 , ,

Nov deloven prostor so magacin i parking 175m2

Број на соби: 4
Површина: 170
Вчера 13:45 , ,

Se izdava stan vo strog centar do Sobranie

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 13:10 , ,

Se iznajmuva namesten stan vo Cevahir Sky City

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:10 , ,

Se iznajmuva namesten stan vo Kisela Voda Skopje

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 13:06 ,

Се издава стан

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 12:27 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
Вчера 12:27 , ,

Moderno ureden trosoben stan vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:26 Агенција за недвижности , ,

Se izdava super kuka vo Trnodol

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 12:24 , ,

Se izdava stan vo Kozle od 01.07.2022

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:21 , ,

Se iznajmuva stan vo Kozle.

Број на соби: 2
Површина: 40

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации