Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!01 апр. 23:27
Linku:
,

Stan vo strog centar do plostad so parking

Број на соби: 2
Површина: 60
15 јун. 03:34
Linku:
, ,

Se izdava nov luksuzno opremen stan vo bisi

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 05:32 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 05:00 ,

Se izdava stan 40q Veles

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 04:55 , ,

Se izdava prekrasen stan vo Centar Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 04:55
Linku:
, ,

Se izadava luksuzen stan vo Karpos 4 Porta Karpos

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:27 , ,

Se izdava stan

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 04:27 , ,

Stan vo nova gradba na odlicna lokacija

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:27 , ,

Se izdava namesten stan vo Hrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 04:27 , ,

Renoviran dvosoben stan vo Taftalidze 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 04:27 ,

Apartman vo strog centar Ohrid - 200m do pristaniste korzo

700 МКД / дневно

Број на соби: 2
Денес 04:27 , ,

Prekrasen stan od 96m2

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 04:27
Linku:
, ,

For Rent "Sky Apartment"

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 04:27 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
Денес 04:26 , ,

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gorce

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 04:26 , ,

Se izdava dvosoben stan vo strog Centar 50m2

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 04:26 , ,

Se izdava stan vo Centar Debar Maalo -Ruzveltova br.42

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 04:26 , ,

Se izdava nov polunamesten stan od 40m2

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 04:26 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:26 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:26 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:26 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:26 , ,

Se izdava stan vo naselba Aerodrom

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 04:26
Linku:
, ,

Se izdava nov namesten stan na Ul.Praska 11

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 04:26
Linku:
, ,

luksuzen stan na Vodno

700 ЕУР /

Број на соби: 3
Денес 04:26
Linku:
,

City Center Apartment

40 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Денес 04:26 , ,

Se iznajmuva stan vo strog centar pogoden za firmi

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 04:26
Linku:
, ,

Se izdava nov namesten stan 42m2 vo Centar do Bilna apteka

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:26 , ,

Se izdava namesten stan od 48m2 vo Aerodrom

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 04:26 , ,

Prekrasna Garsonjera vo Centar Univerzalna sala

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 04:25
Linku:
, ,

Se iznajmuva luksuzen stan vo Centar 90m2

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 04:25
Linku:
, ,

Se iznajmuva garsonjera vo naselba Aerodrom vo Skopje

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 02:50 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom Capitol Mall

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 02:12 , ,

Izdavam stan vo Debar Maalo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 02:12 , ,

Izdavam stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 02:12 , ,

Stan vo Centar 30m2 sproti MVR do Klinicki

165 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Вчера 01:49 , ,

Se izdava stan od 57m2 vo Centar

Број на соби: 2
24 јун. 22:37 , ,

Se izdava moderen stan 70m2 pozadi Ramstore

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
24 јун. 22:25 ,

Kukunesh apartmani Ohrid

Број на соби: 2
24 јун. 21:27 , ,

Се издава стан во Ново Лисиче

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
24 јун. 20:56 , ,

Iznajmuvanje na stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 јун. 20:06 , ,

Se iznajmuva nov stan 45m2 vo Avtokomanda odlicna lokacija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 јун. 19:56 Агенција за недвижности , ,

Se izdava stan vo K2 so 2 spalni namesten

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации