Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!23 мај 08:35
Link:
, ,

Stan vo Centar do Katolicka

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 мај 13:38
Link:
, ,

Се изнајмува стан во Adora Flatiron

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
15 мај 12:23
Link:
, ,

Se izdava skroz nov stan kompletno namesten so nov mebel

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5

Денес 18:40 ,

Se iznajmuva kompletno nov stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 18:38
Link:
, ,

Se izdava renoviran stan

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 17:49
Link:
, ,

Se izdava stan vo nova zgrada

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 17:49 , ,

Se izdava nov stan na Juzen bulevar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 17:24 , ,

Kompletno namesten stan vo Avtokomanda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 16:55 Агенција за недвижности , ,

Luksuzen dvosoben stan vo Taftalidze BISI

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 16:20 Агенција за недвижности , ,

Odlicno Ureden Stan Vo Debar Maalo

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 15:51 , ,

Se izdava dvosoben stan vo strog Centar 50m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:27 , ,

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gorce

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 14:50
Link:
Агенција за недвижности ,

Se izdava apartman

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 14:34
Link:
, ,

Se izdava stan vo Micurin 49m2

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:20 Агенција за недвижности , ,

Se izdava Trosoben stan od 90m2 vo Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 14:11 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
Денес 14:07 , ,

Se Izdava stan

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:43
Link:
, ,

Се издава стан во Аердром / Se izdava stan vo Aerdorom

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:43 , ,

Se izdava prazen stan 34m2 vo novata zgrada kaj Majcin dom

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 13:43 , ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:43
Link:
, ,

Se izdava namesten stan

14 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 13:43 , ,

Stan vo strog Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:43
Link:
, ,

Se izdava stan Debar Maalo

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации