Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!Денес 12:40
Линк
, ,

Se izdava stan dupleks Karpos 2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
24 јун. 13:58
Линк
, ,

Se iznajmuva stan vo Micurin

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5

Денес 15:00 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:52
Линк
, ,

Se izdava namesten stan vo Crnice kaj Kam market

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 14:47
Линк
, ,

Stan vo centar

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:30 , ,

Se izdava stan (sprat od kukja) vo Debar maalo 90m

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 13:18 , ,

Prazen stan nasproti Soboren hram

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 13:10 , ,

Se izdava trosoben stan Micurin do zeleznickata stanica 70m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:10 , ,

Se izdava kompletno sovremeno opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:40
Линк
, ,

Se izdava stan dupleks Karpos 2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 12:15 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

Број на соби: 1
Денес 12:15 ,

Se izdavaat namesteni stanovi vo centarot na Kavadarci

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 12:15 , ,

Se izdava stan vo Karpos

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 12:15 ,

Se izdava stan vo Ohrid

3 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:14 ,

Се издава стан под кирија-Кичево

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 12:14 , ,

se izdava stan vo çair

Број на соби: 2
Денес 12:10 , ,

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:59 , ,

Se iznajmuva stan kraj na Vlae pocetok na Gjorche

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 11:13 , ,

Garsonjera vo Kisela Voda od 01.08.2022

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 11:13 ,

Apartmani Bitola

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 11:13
Линк
, ,

Se iznajmuva stan vo Aerodrom so parking

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:13 , ,

Se izdava namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:13 ,

Se izdava Garsonera

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 11:05 , ,

Se izdava stan vo City Garden

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:00 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:50 ,

Apartman vo Ohrid

Број на соби: 2
Денес 10:40
Линк
, ,

Aerodrom se izdava nov komplet opremen stan so 2 spalni

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации