Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Живеалишта | Станови


Вчера 20:51 ,

Apartman za nedelen ili dneven prestoj

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 18:16 ,

Apartman vo Ohrid

Број на соби: 2
Вчера 13:50 , ,

Se iznajmuva nov trisoben namesten stan

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 09:21 , ,

Se izdava kompletno namesten ednoipolsoben stan

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 01:28 ,

Apartmani vo Ohrid

10 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
22 окт. 23:50 , ,

Изнајмувам убав стан за убави луѓе

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 окт. 21:33 , ,

Se izdava stan vo blizina na medicinski fakultet

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
22 окт. 14:18 , ,

Se izdava kompleten namesten stan 63m2

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
22 окт. 12:47 , ,

Moderno namesten nov stan

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 окт. 12:38 , ,

Se iznajmuva stan do Ministerstvo za Ekonomija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 окт. 11:38 , ,

Se iznajmuva garsonjera

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
22 окт. 10:55 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom sproti hotel Rusija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
22 окт. 10:17 , ,

Se iznajmuva suteren od kuka

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
22 окт. 00:53 , ,

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 окт. 19:52 , ,

BANESA ME QIRA

Број на соби: > 10
21 окт. 15:47 ,

Se izdava stan vo centar na Stip

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
18 окт. 19:43 , ,

Stan Karposh 3

Број на соби: 2,5
18 окт. 18:23 , ,

Stan Karposh 3

Број на соби: 2,5
18 окт. 13:41 , ,

Stan Karposh 3

Број на соби: 2,5
17 окт. 13:56 ,

Se iznajmuva

Број на соби: 2


Кон почеток