Македонски | Shqip | English |

Огласи за продавање на станови

Продажба на станови - голем избор на станови со слики, цена и опис на Пазар3.мк. Погледнете ги сите огласи - на Пазар3 се продаваат станови за сечиј вкус! Можноста за филтрирање на огласите по локација, цена и сл. дополнително ја оленува Вашата потрага при купувањето на стан.


Денес 13:18 , ,

Se izdava kompleten namesten stan 63m2

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 11:47 , ,

Moderno namesten nov stan

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:38 , ,

Se iznajmuva stan do Ministerstvo za Ekonomija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:55 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom sproti hotel Rusija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 07:07 , ,

Se izdava garsonjera vo kapishtec

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Денес 00:53 , ,

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:02 , ,

Izdavam garsonjera vo kapishtec

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Вчера 19:52 , ,

BANESA ME QIRA

Број на соби: > 10
Вчера 15:47 ,

Se izdava stan vo centar na Stip

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
23 окт. 20:51 ,

Apartman za nedelen ili dneven prestoj

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
23 окт. 18:16 ,

Apartman vo Ohrid

Број на соби: 2
23 окт. 13:50 , ,

Se iznajmuva nov trisoben namesten stan

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
23 окт. 09:21 , ,

Se izdava kompletno namesten ednoipolsoben stan

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
23 окт. 01:28 ,

Apartmani vo Ohrid

10 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
22 окт. 23:50 , ,

Изнајмувам убав стан за убави луѓе

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 окт. 21:33 , ,

Se izdava stan vo blizina na medicinski fakultet

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
22 окт. 11:38 , ,

Se iznajmuva garsonjera

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
22 окт. 10:17 , ,

Se iznajmuva suteren od kuka

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
18 окт. 19:43 , ,

Stan Karposh 3

Број на соби: 2,5
18 окт. 18:23 , ,

Stan Karposh 3

Број на соби: 2,5
18 окт. 13:41 , ,

Stan Karposh 3

Број на соби: 2,5

Станови огласи

Пазар3 е најголемиот огласник за станови во Македонија, каде се врши продажба на станови од физички лица, агенции за недвижности и претпријатија како Adora градба, Diamond станови, Bortas станови, Cevahir Sky City, Atlantis станови Велес, и други. 

 

Продажба на станови од претпријатија

Со селектирање на опцијата Претпријатија, или пребарување со клучни зборови "Нови станови" може да ги погледнете огласите за продажба на нови станови, станови во изградба и становите кои се продаваат од страна на агенциите за недвижности.

На Пазар3 се продаваат станови од BISI центар Скопје, Lychnidos Residence II Охрид, Garden Inn станови Скопје, Golden Art станови Скопје и други.  

 

Продажба на станови од физички лица  

Купувањето на стан од физичко лице, односно купување на стан директно од сопственикот на станот, е начин да ги избегнете трошоците за посредување, меѓутоа од друга страна, подготовката на целосната документација останува на Ваша одговорност.

 

Без разлика дали Ве интересираат станови со помала квадратура или поголеми станови, Пазар3 нуди голем избор, па сигурно ќе најдете стан во Скопје, Охрид, Битола, Тетово, Куманово, Гостивар или некоја друга локација во Македонија.

 
Кон почеток