Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!Вчера 13:25
Линк
, ,

Complex Verina for rent se iznajmuva 210m2 appartment

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
26 јун. 21:11
Линк
, ,

Se izdava nenamesten stan vo nas Kozle

Број на соби: 5
Површина: 150

Вчера 13:25
Линк
, ,

Complex Verina for rent se iznajmuva 210m2 appartment

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 12:27 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
26 јун. 21:11
Линк
, ,

Se izdava nenamesten stan vo nas Kozle

Број на соби: 5
Површина: 150
26 јун. 15:29 , ,

Se izdava ekskluzivno namesten stan na Vodno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
26 јун. 07:29 , ,

Se prodava i iznajmuva stan na Vodno

Број на соби: 4
26 јун. 04:27 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
23 јун. 12:40 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva prazna kuka na Vodno

730 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 160
20 јун. 12:48 Агенција за недвижности , ,

Stan vo Centar na Leninova 200m2

1 550 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
10 јун. 10:00 , ,

Se iznajmuva deloven prostor vo Centar

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
07 јун. 14:28 , ,

Se izdava celosno namesten stan deloven prostor

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 130
02 јун. 14:27 , ,

Se izdava stan vo Taftalidze

Број на соби: 4
Површина: 130
01 јун. 14:43 Агенција за недвижности , ,

Cetvorosoben luksuzen stan vo Vlae

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
31 мај 11:04 Агенција за недвижности , ,

Kuka vo Kozle 130m2

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
30 мај 09:09 Агенција за недвижности , ,

Se izdava luksuzen stan vo Verina Orman

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
29 мај 23:52 , ,

карши Романска амбасада

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 130
27 мај 17:46 , ,

Stan vo centar za iznajmuvanje

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации