Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!

На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

01 мар. 12:40
Линк
, ,

Se iznajmuva golem stan vo Centar pozadi Ramstore

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150

Вчера 21:14 , ,

Se izdava luksuzen stan

Број на соби: 5
Површина: 180
Вчера 21:13 , ,

Se izdava del od kukja Taftalidje 181m2 kat i pot

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Вчера 15:28 , ,

Se iznajmuvaa stanovi kaj Univerzalna sala

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 14:35 , ,

Se izdava stan od 154m2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 14:04 , ,

SE IZDAVA STAN VO BARDOVCI ODLICNA LOKACIJA

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 11:58 , ,

SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
01 мар. 21:41 , ,

Luksuzen stan so dobra cena

Број на соби: 3
Површина: 170
01 мар. 17:55 , ,

Se iznajmuva lux stan

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
01 мар. 12:40 , ,

Se iznajmuva golem stan vo Centar pozadi Ramstore

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
01 мар. 12:37 , ,

Se izdava luksuzen stan na Vodno

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 150
01 мар. 12:31 , ,

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 150M2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
01 мар. 12:24 , ,

Se iznajmuva stan od 142m2 vo Karpos

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
01 мар. 12:23 , ,

Se izdava stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
01 мар. 12:05 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
01 мар. 07:59 , ,

Luksuzen stan od 178m2 vo Centar

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
01 мар. 07:47 , ,

Se iznajmuva luksuzen stan od 178m2 vo Centar

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
01 мар. 01:49 , ,

Se izdava luksuzen stan blizu germanska amb

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
28 фев. 18:59 , ,

Se izdava LUX stan vo VERINA

Број на соби: 3
Површина: 180
28 фев. 14:02 , ,

SE IZDAVA 5 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
21 фев. 16:01 , ,

Se izdava stan vo nas Lisice, 3 km od centar

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
17 фев. 21:03 Агенција за недвижности , ,

APARTMAN SO DVE SPALNI CRNICE 150m2

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 150

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?

Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!

Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!

Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.

Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!

Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!

Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!

Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан

Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.

Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!

Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.

Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации