Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!

На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

14 фев. 10:05
Link:
, ,

Se iznajmuva stan vo CENTAR- DO VLADA

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
23 фев. 12:39
Link:
, ,

Se iznajmuva golem stan vo Centar pozadi Ramstore

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150

Денес 01:49 , ,

Se izdava luksuzen stan blizu germanska amb

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 18:59 , ,

Se izdava LUX stan vo VERINA

Број на соби: 3
Површина: 180
Вчера 14:02 , ,

SE IZDAVA 5 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
24 фев. 21:14 , ,

Se izdava luksuzen stan

Број на соби: 5
Површина: 180
24 фев. 21:13 , ,

Se izdava del od kukja Taftalidje 181m2 kat i pot

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
24 фев. 14:35 , ,

Se izdava stan od 154m2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
24 фев. 14:04 , ,

SE IZDAVA STAN VO BARDOVCI ODLICNA LOKACIJA

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
24 фев. 12:32 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 180m2 VO CENTAR

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
24 фев. 12:24 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 180m2 VO CENTAR

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
24 фев. 11:58 , ,

SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
23 фев. 21:48 , ,

Luksuzen stan za iznajmuvanje Naselba Orman

Број на соби: 3
Површина: 170
23 фев. 21:41 , ,

Luksuzen stan so dobra cena

Број на соби: 3
Површина: 170
23 фев. 17:55 , ,

Se iznajmuva lux stan

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
23 фев. 17:44 Агенција за недвижности , ,

DUPLEX STAN EXTRA RASPORED EXTRA PONUDA

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 150
23 фев. 12:39 , ,

Se iznajmuva golem stan vo Centar pozadi Ramstore

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
23 фев. 12:37 , ,

Se izdava luksuzen stan na Vodno

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 150
23 фев. 12:31 , ,

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 150M2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
23 фев. 12:23 , ,

Se izdava stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
23 фев. 07:59 , ,

Luksuzen stan od 178m2 vo Centar

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
23 фев. 07:47 , ,

Se iznajmuva luksuzen stan od 178m2 vo Centar

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
17 фев. 21:03 Агенција за недвижности , ,

APARTMAN SO DVE SPALNI CRNICE 150m2

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 150
17 фев. 14:10 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo SV.JOVAN

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 180
17 фев. 13:53 Агенција за недвижности , ,

Moderno Ureden Stan vo TAFTALIDJE

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 150
17 фев. 13:52 Агенција за недвижности , ,

LUKS STAN VO TAFTALIDJE 1

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 150
17 фев. 13:47 Агенција за недвижности , ,

MODERNO UREDEN STAN VO TAFTALIDJE

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 200
17 фев. 13:46 Агенција за недвижности , ,

MODERNO UREDEN STAN VO TAFTALIDJE

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 200
14 фев. 10:05
Link:
, ,

Se iznajmuva stan vo CENTAR- DO VLADA

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
14 фев. 01:04 , ,

Izdavam luksuzen stan vo blizina na City mall

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 180

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?

Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!

Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!

Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.

Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!

Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!

Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!

Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан

Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.

Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!

Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.

Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!
Кон почеток