Македонски | Shqip | English |

Огласи за продавање на станови

Продажба на станови - голем избор на станови со слики, цена и опис на Пазар3.мк. Погледнете ги сите огласи - на Пазар3 се продаваат станови за сечиј вкус! Можноста за филтрирање на огласите по локација, цена и сл. дополнително ја оленува Вашата потрага при купувањето на стан.

Денес 07:59
Линк
, ,

LUKSUZEN STAN od 178m2 vo Centar!

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5

Денес 21:41 , ,

Luksuzen stan so dobra cena

Број на соби: 3
Површина: 170
Денес 07:59
Линк
, ,

LUKSUZEN STAN od 178m2 vo Centar!

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 18:59 , ,

Se izdava LUX stan vo VERINA

Број на соби: 3
Површина: 180
27 окт. 21:13 , ,

Se izdava del od kukja Taftalidje 181m2 kat i pot

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
21 септ. 13:16 Агенција за недвижности , ,

Se izdava prazen ekskluziven stan vo Centar

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
08 авг. 11:03 , ,

Se izdava ekskluziven stan vo Centar

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Станови огласи

Пазар3 е најголемиот огласник за станови во Македонија, каде се врши продажба на станови од физички лица, агенции за недвижности и претпријатија како Adora градба, Diamond станови, Bortas станови, Cevahir Sky City, Atlantis станови Велес, и други. 

 

Продажба на станови од претпријатија

Со селектирање на опцијата Претпријатија, или пребарување со клучни зборови "Нови станови" може да ги погледнете огласите за продажба на нови станови, станови во изградба и становите кои се продаваат од страна на агенциите за недвижности.

На Пазар3 се продаваат станови од BISI центар Скопје, Lychnidos Residence II Охрид, Garden Inn станови Скопје, Golden Art станови Скопје и други.  

 

Продажба на станови од физички лица  

Купувањето на стан од физичко лице, односно купување на стан директно од сопственикот на станот, е начин да ги избегнете трошоците за посредување, меѓутоа од друга страна, подготовката на целосната документација останува на Ваша одговорност.

 

Без разлика дали Ве интересираат станови со помала квадратура или поголеми станови, Пазар3 нуди голем избор, па сигурно ќе најдете стан во Скопје, Охрид, Битола, Тетово, Куманово, Гостивар или некоја друга локација во Македонија.

 
Кон почеток