Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!
Вчера 12:14 , ,

Se izdava stan na odlicna lokacija so dvorno mesto 130m2

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 дек. 16:25 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmvua luksuzen stan vo Taftalidze

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 180
20 дек. 11:49 Агенција за недвижности , ,

Se izdava kuka od 200m2 kaj Vlada Centar

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
Површина: 200
19 дек. 14:11 , ,

Se izdava ekskluziven namesten stan vo Centar

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
30 ноем. 21:14 , ,

Se izdava luksuzen stan

Број на соби: 5
Површина: 180
30 ноем. 12:44 Агенција за недвижности , ,

Luksuzna kuka na Vodno

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
29 ноем. 21:41 , ,

Luksuzen stan so dobra cena

Број на соби: 3
Површина: 170
29 ноем. 19:38 , ,

Se iznajmuva luksuzen stan

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
29 ноем. 09:04 , ,

Nov deloven prostor so magacin i parking 175m2

Број на соби: 4
Површина: 170
29 ноем. 07:59 , ,

Luksuzen stan od 178m2 vo Centar

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
29 ноем. 07:47 , ,

Se iznajmuva luksuzen stan od 178m2 vo Centar

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
28 ноем. 18:59 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Verina kompleks

Број на соби: 3
Површина: 180
25 ноем. 17:27 , ,

Se izdava polunamesten stan na Vodno 202m2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
29 окт. 10:52 Агенција за недвижности , ,

Se izdava cetvorosoben stan vo Zlokukani

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 200
27 окт. 21:16 ,

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 4
Површина: 200
26 окт. 16:27 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Sv.Jovan

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 180
27 септ. 15:23 Агенција за недвижности , ,

Аpartman vo Kompleks sv. Jovan Zlokukani

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 200
20 септ. 15:49 Агенција за недвижности , ,

Kuka na Vodno Przino

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
10 септ. 13:28 ,

Se izdavaat sobi za studenti po najpovolna cena

8 000 МКД / месечно

Број на соби: > 10
Површина: 200
24 јул. 12:59 , ,

Deloven prostor na tri kata 600m2 plus parking

4 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
13 јул. 12:23 Агенција за недвижности , ,

Ultra luksuzna kukja za iznajmuvanje vo Taftalidze

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 170

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации