Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!


Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

30 апр. 10:10
Линк
,

Se iznajmuva dvosoben apartman vo centar na Ohrid

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50

Денес 10:55 , ,

Se iznajmuva stan od 50m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:55 , ,

Se izdava stan kaj nova Zeleznicka

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 10:53 , ,

Se izdava namesten stan za studenti ili familija

275 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 10:45 , ,

Se iznajmuva kompletno namesten stan vo Karpos

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Денес 10:44 , ,

Se izdava stan vo Karpos pokraj kejot na Vardar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 10:40 , ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Hrom

12 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:37 , ,

Se iznajmuva stan vo Aerodrom

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 10:31
Линк
, ,

Se izdava dupleks od 120m2 vo Taftalidze 1

890 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 10:31 , ,

Se izdava stan vo Novo Lisice

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 10:31 , ,

Stan za iznajmuvanje

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 10:30 , ,

Luxury apartment for rent near MVR Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:27 , ,

Se iznajmuva luksuzno ureden i renoviran stan

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:17 , ,

Se izdava opremen stan na Vodno

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 10:17 , ,

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Денес 10:07 , ,

Se izdava cetvorosoben stan vo Kapistec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 09:52 , ,

Se izdava namesten trosoben stan vo Karpos 1

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:50 , ,

Se izdava stan vo strog Centar

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 09:48 , ,

Se iznajmuva stan vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на станКога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации