Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Живеалишта | Станови

06 јан. 19:35
Линк
,

SE IZDAVA APARTMAN

Број на соби: 2,5

Денес 02:19 Агенција за недвижности , ,

STAN NA VODNO ODLICNA LOKACIJA

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 01:25 , ,

Se iznajmuva stan vo centar na Skopje

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 00:21 ,

Se izdava namesten stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Денес 00:20 , ,

Se izdava dvosoben stan pozadi Univerzalna sala

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:14 , ,

Se izdava stan od 54m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:53 , ,

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:49 , ,

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala.

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:38
Линк
,

Se iznajmuva stan od 30m2 vo centar na Stip

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Вчера 23:34 , ,

Se izdava garsonjera 35m2 vo del od kuka

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:10
Линк
, ,

Se iznajmuva nov stan vo blizinaа na Klicinki

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:57 ,

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:54 , ,

Stan sproti drzavna bolnica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 22:49 ,

SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAR NA STIP

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 22:47
Линк
, ,

Se izdava dvosoben stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 22:46 , ,

Se izdava luksuzno namesten stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 22:38 , ,

Se izdava nov prazen stan vo Taftalidze 1

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:34 , ,

Se izdava stan vo Karpos 3

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 22:32 ,

Se izdava dvosoben opremen sprat od kuka

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 22:11 , ,

Se izdava luksuzno opremen stan vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:57 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:56 , ,

Stan pozadi Katolicka crkva

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:50 ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 21:49 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2,5
Вчера 21:44 , ,

Se izdava luksuzen stan na 35 ti sprat Sky city

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:38 , ,

Apartment for rent

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:18 , ,

Se iznajmuva stan vo Madzir Maalo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:14 , ,

Se izdava stan vo Karpos 1

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:09 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Karposh

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 21:07 , ,

Kompletno namesten trosoben sprat od kuka

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 21:07 , ,

MALO STANCE ZA STUDENTI VO KOZLE

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:06 , ,

Se izdava 4 soben stan od 85m2 strog Centar Skopje

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 20:59 , ,

Stan vo Karpos 2

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 20:54 , ,

Se izdava stan vo porta Kozle ziping

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:50 , ,

Se izdava dvosoben stan vo Karpos

Број на соби: 3
Вчера 20:46 , ,

Stan od 82m2 vo Centar na plostad

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 20:37 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 20:17 , ,

Se iznajmuva stan vo Novo lisice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:16 , ,

SE IZDAVA NOV STAN 63M2 vo centar

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 20:12 , ,

Se izdava stan

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:12 ,

Stan vo centarot na gradot

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Кон почеток