Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!


Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

13 апр. 09:34
Linku:
, ,

Kratok Prestoj vo Skopje

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
11 апр. 10:01
Linku:
, ,

Стан за изнајмување во Карпош 3

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
12 апр. 22:33
Linku:
, ,

Nov kompletno namesten apartman FlatIron

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40

Денес 19:19 , ,

Dvosoben stan vo strog centar na Skopje

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 19:16
Linku:
, ,

Izdavam stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 19:09 , ,

Stanovi Skopje

Број на соби: 2
Денес 18:57 , ,

Kratok prestoj short stay

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Денес 18:57 , ,

Ekskluzivno namesten stan do Soboren Hram evtino

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 18:56 , ,

Dvosoben stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 18:55 , ,

Se iznajmuva lux stan

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 18:54 , ,

Stan za kratok prestoj short stay

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 18:53 , ,

Se izdava dvosoben stan

Број на соби: 3
Денес 18:40 , ,

Se iznajmuva deloven prostor kaj Soborna

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:36 , ,

Se izdava renoviran i opremen stan vo Aerodrom

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:36 ,

Banes e re 75m2, ne ndertesen REMALL

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:35 , ,

Se izdava stan kaj katolicka crkva

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 18:24 , ,

Se izdava kancelarija vo Debar Maalo

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 18:16 ,

Apartman vo Ohrid

Број на соби: 2
Денес 18:10 , ,

Se izdava namesten stan !

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 18:03 , ,

SE IZDAVA PRAZEN STAN NENAMESTEN VODNO CRNICE

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 18:02 , ,

STAN VO SKOPJE CENTAR 40m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 17:59 , ,

Se izdava namesten stan na Ruzveltova

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:59 , ,

STAN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Денес 17:58 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 17:51 , ,

Se izdava stan vo Karpos 1

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 17:48 , ,

SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAR APARTMENT FOR RENT

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 17:45 , ,

Se izdava stan za studenti familija rabotnici

275 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:43 , ,

Se izdava ednosoben stan vo Karpos 3

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Денес 17:39 , ,

Se izdava evtin odlicen stan vo Trnodol

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 17:39 , ,

Se izdava stan od 75m2 vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:16 , ,

Se izdava stan vo Centar,Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 17:14 ,

Se Izdava stan vo Strumica

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 17:11 , ,

SE IZDAVA STAN VO AVTOKOMANDA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:06 , ,

Stan vo centarot na Skopje.

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 16:57 , ,

Rent of an apartment in the city center

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 16:46 , ,

LUKSUZEN STAN VO KARPOS 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 16:45 , ,

Se izdava kat od kuka

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 16:39 , ,

Se izdava stan vo Avtokomanda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 16:36 , ,

Se izdava stan vo Taftalidze

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 16:27 Агенција за недвижности , ,

NAMESTEN CETVOROSOBEN 90m2 CENTAR CRVEN KRST

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 16:26 , ,

Se izdava ednosoben stan vo Avtokomanda

Број на соби: 1
Површина: 40
Денес 16:25
Linku:
, ,

Se izdava garsonjera do Klinicki centar na Vodnjanska

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Денес 16:25 , ,

Izdavam Stan vo CENTAR-Luksuzen

Број на соби: 2,5
Површина: 60

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на станКога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации