Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!


Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

Денес 14:02
Link:
, ,

Se izdava prekrasen stan vo Kisela Voda

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 11:42
Link:
, ,

Se izdava namesten stan od 80m2

275 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80

Денес 20:53
Link:
, ,

Povolno dvosoben sproti VERO Taftalidze

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 20:46 , ,

Se izdava prekrasen Stan na Vodno

25 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 20:44 , ,

Se izdava stan Taftalidze City Mall

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 20:38 , ,

Se izdava stan/kancalarii vo cnetar

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 20:36 , ,

Se izdava namesten stan vo Kapistec

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 20:22
Link:
, ,

Se izdava stan vo strog centar so sopstvena garaza

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 20:20 ,

Se izdava stan

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 20:13 , ,

Se izdava stan vo Karpos 4

Број на соби: 3
Денес 19:56 , ,

Наместен стан со нов мебел во Кисела Вода 70 м2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 19:53 , ,

Izdavam stan vo Centar na super lokacija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:52 , ,

BANESA ME QIRA

Број на соби: > 10
Денес 19:47 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO LEPTOKARIJA - KARPOS 3

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 19:42 , ,

Se izdava stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 19:34 , ,

Se izdava stan vo Taftalidze

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 19:30 , ,

Se izdava namesten vo strog Centar

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 19:27 , ,

Se izdava stan vo Taftalidze

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 19:27 , ,

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 19:05 , ,

Se izdava kompletno opremen stan od 71m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 19:03 , ,

Stan vo Debar Maalo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 19:02 , ,

Apartment for rent

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 19:02 ,

Se izdava luksuzno opremen stan

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:57 , ,

Se iznajmuva stan od 80m2

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Денес 18:53 , ,

Se iznajmuva prazen stan od 80m2

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Денес 18:51 , ,

Se izdava stan kaj megugradska avtobuska Vero

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:41 , ,

Se izdava novo opremen stan vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 18:40 , ,

Stan od 50m2 vo Centar

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 18:39 , ,

Se izdava stan od 59m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:35 , ,

Stan na Plostad - Nenamesten -

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 18:31 , ,

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda Ekonomsko

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 18:16 , ,

Se izdava stan vo kuka na Vodno

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 18:13 , ,

Se izdava stan 62m2 vo Centar

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 18:07 , ,

Se izdava stan vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 18:04 , ,

SE IZNAJMUVA LUKSUZEN STAN VO KARPOS 3

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 18:03 , ,

Se izdava dvosoben namesten stan vo Taftalidze 1

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 18:03 , ,

Izdavam stan vo centar-Luksuzen

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 18:03 , ,

Stan na Vodno so panoramski pogled

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 18:02 , ,

SE IZNAJMUVA STAN VO DIAMOND GARDEN

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 17:54
Link:
, ,

Se izdava stan vo centar

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 17:52 , ,

Izdavam tosoben namesten stan 79м2 vo taftalidze 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 17:49 ,

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 17:47 , ,

SOBA APARTMAN ZA NOKEVANJE I ODMOR SHORT TIME

799 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 17:45 , ,

NOV STAN VO CENTAR DEBAR MAALO SKOPJE

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на станКога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации