Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!


Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

29 апр. 08:10
Линк
, ,

Kratoj prestoj Skopje do 4 casa -1200mkd

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40

Денес 21:29 , ,

SE IZNAJMUVAN PRAZEN STAN NA PRIZEMJE

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 21:24 ,

Se izdavaat stanovi

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 21:18 , ,

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN

Број на соби: 3
Површина: 120
Денес 21:14 , ,

Se iznajmuva stan vo strog centar

15 400 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Денес 21:12 , ,

Se izdava prazen stan vo Naselba Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 21:07 , ,

SE IZNAJMUVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 21:04 , ,

Lux apartman vo Skopje Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 20:58 , ,

Lux apartman vo Skopje Centar

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 20:56 , ,

Се издава стан во строг Центар

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 20:53 , ,

Се издава стан

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 20:52 , ,

SE IZDAVA STAN VO KARPOS

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 20:34 , ,

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA AVTOBUSKATA MECKAROV

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 20:28 , ,

Se iznajmuva renoviran namesten stan

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 20:24 , ,

Izdavam dvosoben stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 20:20 , ,

SE IZDAVA STAN 62M2 VO CENTAR

Број на соби: 3,5
Денес 20:16 , ,

Се издава стан во Дебар Маало

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 20:09 , ,

Se izdava stan do klinicki centar i MVR

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 20:04 , ,

stan PARK

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 19:59 , ,

Se iznajmuva dvosoben stan vo Taftalidze 1

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:59 , ,

Se izdava LUX stan vo VERINA

Број на соби: 3
Површина: 180
Денес 19:57 , ,

ODLICEN STAN ZA KANCELARIJA 84m2 TOBAKO 2 AERODROM

20 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Денес 19:52
Линк
,

Se izdava stan od 60m2 vo Prilep

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 19:51 , ,

SE IZDAVA KOMPLET RENOVIRAN STAN 55M2 AVTOKOMANDA

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:48 , ,

Stan vo Kapistec

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 19:48 , ,

Se izdava namesten stan Kisela Voda 80m2

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 19:40 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR 70m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 19:37 , ,

Odlicna lokacija -61m2-kej Aerodrom

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:36 , ,

Se izdava 45m2 dvosoben vkluceni mesecni trosoci

320 МКД / месечно

Број на соби: 1
Денес 19:19 ,

Se izdava namesten stan vo Negotino

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 19:19 , ,

Prazen dvosoben stan vo Debar Maalo Centar

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:00 , ,

SE IZDAVA STAN 70m2 VO CENTAR

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 18:58 , ,

Se izdava stan do Zebra

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 18:46 , ,

Se izdava stan na Vodno

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 18:27 , ,

Se izdava namesten stan od 48m2 vo Aerodrom

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 18:26 , ,

SE IZNAJMUVA STAN KAJ GRCKA AMBASADA

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на станКога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации