Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Живеалишта | Станови | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Станови | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


18 мај 22:29 ,

Во градба високо приземје 50м2=35000 еур.

35 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 50
18 мај 15:53 ,

Stan vo Bitola od 59m2

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 мај 20:55 ,

Stan vo gradba vo Bitola

Број на соби: 3,5
Површина: 50
11 мај 01:40 ,

Prodavam stan

1 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
11 мај 01:40 ,

Prodavam stan

1 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
10 мај 10:57 ,

Stan 87m2 vo Kasarna Bitola Soho

73 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 мај 20:15 ,

Trosoben stan vo Bitola

Број на соби: 3
06 мај 15:58 ,

Cetvorosoben stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 4
Површина: 90
06 мај 11:31 ,

Stan 90m2 na Mladinski Brigadi

56 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
04 мај 10:59 ,

stan

100 ЕУР

Број на соби: 1,5
29 апр. 08:22 ,

Ednosoben stan

31 000 ЕУР

Број на соби: 2
26 апр. 13:30 ,

Se menuva stan za kuka

40 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
22 апр. 22:04 ,

Stan od 63m2

50 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
16 апр. 18:01 ,

Trosoben stan vo Bitola

Број на соби: 3
07 апр. 16:51 ,

Stan na ulica Prilepska vo Bitola

32 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
21 мар. 20:26 ,

Trosoben stan kaj Nova Klanica na 6 kat so lift

52 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
26 мар. 13:37 ,

Stan 68m2 vo Kasarna

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
24 мар. 15:18 ,

Renoviran stan

Број на соби: 3
19 мар. 08:28 ,

Nov prazen stan

Број на соби: 3
15 мар. 17:33 ,

Nov stan od 66m2 vo Bitola

900 ЕУР

Број на соби: 3
07 мар. 21:42 ,

Stan vo strog centar

41 500 ЕУР

Број на соби: 4
24 фев. 06:39 ,

Nov namesten stan vo Bitola

36 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Станови | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации