Пазар3 огласи | Се продава | Живеалишта | Станови | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Станови | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 септ. 22:06 ,

prodavam stan vo prilep so sopstveno parno

1 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 2
01 септ. 12:20 ,

Stan vo Centar

56 000 ЕУР

Број на соби: 4
21 јул. 11:46 ,

Stan vo Prilep od 52m2

Број на соби: 3
09 јул. 00:10 ,

Stan od 60m2 vo Prilep

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
06 јул. 18:08 ,

Stan od 60m2 vo Prilep

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
20 јун. 09:39 ,

Stan vo Tocila Prilep

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 мај 10:51 ,

Се продава стан во Прилеп

Број на соби: 3
Површина: 50
16 фев. 12:30 ,

Kompletno renoviran i namesten stan od 59m2

42 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
06 ноем. 14:23 ,

Stan vo naselba Tocila Prilep

25 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
12 окт. 23:38 ,

Луксузен Стан

Број на соби: 5
28 септ. 15:39 ,

Stan vo strog Centar hitno

60 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
20 јул. 00:22 ,

koteskal13@gmail.cam

1 111 МКД

Број на соби: 2
18 мај 17:23 ,

Trosoben stan

34 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
17 апр. 22:25 ,

Se prodava

26 000 ЕУР

Број на соби: 2
26 јан. 21:02 ,

Stan vo Prilep

46 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 јан. 16:12 ,

Stan od 65m2 vo Prilep

Број на соби: 3
04 јан. 14:28 ,

Stan vo centar na Prilep

60 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
05 ноем. 14:58 ,

Stan od 50m2

30 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
30 окт. 01:29 ,

Stan vo Prilep

Број на соби: 3
04 окт. 19:04 ,

Stan od 68m2 vo Prilep

43 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 окт. 00:44 ,

Stan Vo Tocila

Број на соби: 4
Површина: 70
22 авг. 09:13 ,

Stan vo strog centar na Prilep

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
03 јул. 11:15 ,

Stan na Bidimas

Број на соби: 3
04 јун. 14:00 ,

Stan vo centarot na Prilep

Број на соби: 3
Површина: 60
23 мај 22:35 ,

Stan vo Prilep od 35m2

Број на соби: 1,5
05 мај 13:09 ,

PRODAZBA NA STANOVI

Број на соби: 3
30 апр. 21:31 ,

Se iznajmuva sprat od kuka

300 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
27 фев. 13:31 ,

NAMESTEN STAN VO PRILEP NASELBA TOCILA

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 фев. 19:47 ,

Stan vo Prilep

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
02 фев. 19:56 ,

CELOSNO RENOVIRAN STAN VO PRILEP

24 600 ЕУР

Број на соби: 3
06 јан. 17:51 ,

Stan vo kuka vo Prilep

Број на соби: 3
04 јан. 00:03 ,

Dupleks stan 2 stana povrzani

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
26 дек. 16:42 ,

STAN VO ZGRADA MAKEDONIJA

27 500 ЕУР

Број на соби: 1
20 дек. 10:24 ,

2soben stan na prv kat vo Prilep

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 ноем. 10:02 ,

STAN VO ZGRADA MAKEDONIJA

600 ЕУР

Број на соби: 1
12 окт. 17:01 ,

Stan vo Biznis centar Prilep

Број на соби: 6
Површина: 140
02 септ. 10:51 ,

Stan vo strog centar

Број на соби: 3
02 септ. 08:21 ,

Stan vo zgrada vo izgradba cena povolna

Број на соби: 3
23 авг. 18:02 ,

Stan vo centarot na Prilep

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
10 авг. 07:42 ,

Ekskluzivni stanovi vo centarot na Prilep

640 ЕУР

Број на соби: 2
18 јул. 14:05 ,

Stan od 99m2 vo centar na Prilep

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 јун. 09:53 ,

Stan od 99m2 vo strog centar na Prilep

60 000 ЕУР

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Станови | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации