Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Станови , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 01:14 , ,

Se iznajmuvaat ili prodavaat dva stana vo Aerodrom

48 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 01:02 , ,

Trosoben stan vo Aerodrom

72 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 00:12 , ,

STAN VO NOVO LISICE

58 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 22:37 , ,

Cetiri soben stan vo Aerodrom

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 21:13 , ,

Stan od 45m2 vo Aerodrom

47 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:46 , ,

Stan vo Novo Lisice

Број на соби: 4
Вчера 15:08 , ,

Stan vo Micurin

82 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:42 , ,

Stan vo Aerodrom 80m2 so prekrasen raspored

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 14:02 , ,

STAN OD 148m2 VO NASELBA LISICE

Број на соби: 5
Вчера 13:08 , ,

Stan od 122m2 vo Aerodrom

109 800 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 10:17 , ,

TROSOBEN 62m2 TRI PARKINGA CIST IMOTEN STAR AERODROM

71 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 07:34 , ,

NOV NAMESTEN STAN 50m2 SO PARKING I PODRUM CAPITOL

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 00:56 , ,

Se prodava stan vo novo lisice na prvi sprat

66 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
03 мар. 20:43 , ,

STAN TOBAKO 2 84m2

89 000 ЕУР

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Станови на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации