Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 22:37
Link:
, ,

Banesa ne Cair Gazi babe

1 090 ЕУР

Број на соби: 3,5
23 мај 20:20
Link:
, ,

cair

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 мај 20:23
Link:
, ,

Topansko Pole

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90

Денес 19:30
Link:
, ,

Prekrasen stan vo Cair

79 200 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:43 , ,

Odlicen stan vo Cair

800 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:33 , ,

Garsonjera na Dzon Kenedi

27 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 11:10 , ,

Stan vo Cair so vkupna povrsina od 77m2

850 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 20:23
Link:
, ,

Topansko Pole

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
23 мај 20:20 , ,

cair

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 мај 18:54 , ,

Stan nad Vero Cair

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 15:43 , ,

Polunamesten stan

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 мај 13:30 , ,

Stan vo Topansko Pole

112 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
22 мај 22:37
Link:
, ,

Banesa ne Cair Gazi babe

1 090 ЕУР

Број на соби: 3,5
21 мај 12:39 , ,

Banes n ndertim 74 m2

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 мај 08:14 , ,

Stan vo Topansko Pole

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 мај 18:05 , ,

Trosoben stan vo Topansko Pole

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 мај 13:21 , ,

Banese 100m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
16 мај 15:38 Агенција за недвижности , ,

Relativno nov 200m2 stan vo Cair

170 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
12 мај 14:41 , ,

Star stan vo Cair

85 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
11 мај 01:40 , ,

Stan od 60m2 vo Topansko Pole

Број на соби: 3
Површина: 60
09 мај 12:48 , ,

Stan vo Cair

41 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 мај 15:16 , ,

Prodavam stan vo Cair

131 000 ЕУР

Број на соби: 6
06 мај 09:39 , ,

Stan vo Cair

Број на соби: 3
03 мај 10:38 , ,

Banesë prej 92m2 ne Cair

Број на соби: 3
30 апр. 01:08 , ,

Banesa 73m2

Број на соби: 3
25 апр. 00:38 , ,

Stan vo Topansko Pole

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
24 апр. 16:39 , ,

Stan vo Topansko Pole

Број на соби: 3
Површина: 70
18 апр. 15:07 , ,

Stan od 70m2

Број на соби: 2,5
Површина: 70
17 апр. 20:45 , ,

Stan vo Cair na prizemje 80m2

64 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
17 апр. 00:51 , ,

Namesten stan od 44m2 vo Cair

34 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 апр. 15:23 , ,

Stan vo Cair

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 апр. 13:10 , ,

Stan nad Vero Cair

125 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации