Продажба на станови по најдобри цени во сите градови во Македонија!

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете продажба на вашиот стан во охрид, стан во џевахир или извршете продажба на нови станови, продажба на станови во градба, продажба на нови станови во кисела вода, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!

Вчера 14:12
Линк
,

Stan vo Kumanovo

110 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110

Денес 02:48 , ,

Namesten stan vo Centar

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 01:36 , ,

Luksuzno opremen stan od 80m2

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 23:47 , ,

Namesten stan vo Kisela Voda

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 23:11 , ,

Namesten stan vo Centar

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 22:57 ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Stip

200 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 22:56 , ,

Dva novi stanovi na Vodno

1 400 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:54 , ,

Stan na Vodno itno

118 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 22:49 , ,

Stan vo Karpos

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:12 , ,

Stan vo Kapistec od 95m2

114 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 21:26 , ,

Stan vo Karpos 4 od 51m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:42 , ,

Stan vo Centar kaj Pestaloci

99 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Вчера 20:08 ,

Celosno opremen dupleks stan od 120m2 vo Strumica

71 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 20:06
Линк
, ,

Stan vo Kisela Voda

59 900 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 19:56 , ,

Stan 80m2 vo Avtokomanda Skopje East Gate

950 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 18:11 , ,

Stan od 87m2 vo Novo Lisice

88 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 17:59 , ,

Nov Stan od 60m2 vo Kisela Voda

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 17:36 , ,

Se prodava deloven prostor vo Kisela voda

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 17:00 , ,

Odlicen renoviran cetvorosoben stan od 99m2

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 16:41 , ,

Stan vo Debar Maalo

136 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:32 , ,

Stan vo Avtokomanda itno

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:08 , ,

Stan vo naselba Crnice

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
Вчера 16:06 , ,

Vednas vseliv stan

1 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:05 ,

Stan od 116m2 na prvi sprat

550 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 15:47 , ,

Stan vo Karpos

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 15:42 ,

Nov stan garsonjera vo Bitola

730 ЕУР

Број на соби: 1

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за продажба на стан во џевахир, стан во охрид, продажба на станови во градба, продажба на нови станови, како и продажба на станови во скопје и во останатите градови во Македонија!


Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.


Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!


Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!


Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "продажба на нови станови", "продажба на станови скопје", и тн.


Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.


Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.


Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!


Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации