Македонски | Shqip | English |

Огласи за продавање на станови

Продажба на станови - голем избор на станови со слики, цена и опис на Пазар3.мк. Погледнете ги сите огласи - на Пазар3 се продаваат станови за сечиј вкус! Можноста за филтрирање на огласите по локација, цена и сл. дополнително ја оленува Вашата потрага при купувањето на стан.


Вчера 20:08 ,

Celosno opremen dupleks stan od 120m2 vo Strumica

71 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 17:24 , ,

Stan od 92m2 vo Karpos

88 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 15:32 , ,

Stan od 155m2 na Vodno

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 10:33 , ,

STAN VO CAIR

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 10:11 , ,

Nov stan do Vero vo Taftalidze

Број на соби: 5
Вчера 01:44 , ,

Golem semeen stan od 126m2 vo Kozle

119 000 ЕУР

Број на соби: 6
13 авг. 22:01 , ,

Kuka vo Taftalidze od 181m2

250 000 ЕУР

Број на соби: 6
13 авг. 20:49 , ,

Stan vo Aerodrom

800 ЕУР

Број на соби: 5
13 авг. 19:55 ,

Prekrasen stan vo strog centar na Tetovo 110 m2

850 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
13 авг. 19:33 ,

Stan od 98m2 vo strogiot centar na gradot

Број на соби: 5
13 авг. 15:04 , ,

Stan vo naselba Prolet

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
13 авг. 14:50 ,

Nov prekrasen stan vo Strumica

63 800 ЕУР

Број на соби: 5
13 авг. 11:29 , ,

Stan na Vodno

370 000 ЕУР

Број на соби: 6
13 авг. 10:36 ,

Stan od 110m2 vo Bitola

Број на соби: 5
Површина: 110
13 авг. 08:19 , ,

Dva dupleks stanovi

850 ЕУР

Број на соби: 5
12 авг. 22:18 ,

Dva stanovi po 75m2 vo Tetovo

54 800 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
12 авг. 17:33 ,

Stan vo Strumica

Број на соби: > 10
12 авг. 15:57 ,

Se izdava stan vo Tetovo

56 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
12 авг. 09:05 Агенција за недвижности , ,

Stan vo Vlae

1 200 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 80
11 авг. 08:34 , ,

Stan od 120m2 vo Aerodrom

1 100 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120

Станови огласи

Пазар3 е најголемиот огласник за станови во Македонија, каде се врши продажба на станови од физички лица, агенции за недвижности и претпријатија како Adora градба, Diamond станови, Bortas станови, Cevahir Sky City, Atlantis станови Велес, и други. 

 

Продажба на станови од претпријатија

Со селектирање на опцијата Претпријатија, или пребарување со клучни зборови "Нови станови" може да ги погледнете огласите за продажба на нови станови, станови во изградба и становите кои се продаваат од страна на агенциите за недвижности.

На Пазар3 се продаваат станови од BISI центар Скопје, Lychnidos Residence II Охрид, Garden Inn станови Скопје, Golden Art станови Скопје и други.  

 

Продажба на станови од физички лица  

Купувањето на стан од физичко лице, односно купување на стан директно од сопственикот на станот, е начин да ги избегнете трошоците за посредување, меѓутоа од друга страна, подготовката на целосната документација останува на Ваша одговорност.

 

Без разлика дали Ве интересираат станови со помала квадратура или поголеми станови, Пазар3 нуди голем избор, па сигурно ќе најдете стан во Скопје, Охрид, Битола, Тетово, Куманово, Гостивар или некоја друга локација во Македонија.

 

Кон почеток