Македонски | Shqip | English |

Продажба на станови по најдобри цени во сите градови во Македонија!

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!

Огласете се, и направете продажба на вашиот стан во охрид, стан во џевахир или извршете продажба на нови станови, продажба на станови во градба, продажба на нови станови во кисела вода, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!

01 мар. 15:03
Линк
, ,

Stan vo Cair

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 фев. 17:36
Линк
, ,

Prodavam stan 53m2

58 000 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 01:01 , ,

Stan

Број на соби: 3
Денес 01:01 ,

Povoljno, stan vo centarot vo Veles

38 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 00:44 , ,

Golem semeen stan od 126m2 vo Kozle

119 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 00:37 , ,

Stan Cair

Број на соби: 2,5
Денес 00:05
Линк
,

Prodavam stan vo centarot na Stip

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 23:54 , ,

Stan vo Centar na Juzen Bulevar

Број на соби: 3
Вчера 23:42 , ,

Stan vo Kisela voda

67 800 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 23:10 , ,

Stan vo Cento

1 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 22:58 , ,

Xhon Kenedi 90 m2 Koplet renoviran stan

66 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 22:51 ,

Stan vo centar Tetovo

53 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 22:19 , ,

Stan pozadi Univerzalna

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:17 , ,

Stan vo Karposh 4

Број на соби: 3
Вчера 21:49 , ,

Stan od 90m2 vo Centar Porta Bunjakovec

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 21:02 , ,

Kuka vo Taftalidze od 181m2

250 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 20:54 , ,

Itno se prodava stan

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 20:50 , ,

Stan vo Debar maalo

1 080 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:48 ,

STAN VO OHRID

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:46 ,

Stan

23 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 20:44 , ,

Andrej

1 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:43 , ,

Stan vo Crnice 93m2

89 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?

Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!

За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за продажба на стан во џевахир, стан во охрид, продажба на станови во градба, продажба на нови станови, како и продажба на станови во скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "продажба на нови станови", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?

Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.

Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации