Македонски | Shqip | English |

Продажба на станови по најдобри цени во сите градови во Македонија!

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете продажба на вашиот стан во охрид, стан во џевахир или извршете продажба на нови станови, продажба на станови во градба, продажба на нови станови во кисела вода, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!


Денес 01:12 , ,

STAN VO NOVO LISICE

58 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 01:10 , ,

Stan od 76m2 vo Dojran

Број на соби: 3
Денес 00:12 , ,

Stan vo Cair

Број на соби: 2
Вчера 23:37 , ,

Cetiri soben stan vo Aerodrom

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 23:29 , ,

Stan vo Karpos 4

Број на соби: 2
Вчера 23:14 , ,

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Вчера 23:06 , ,

SE PRODAVA STAN VO CENTAR NASELBA VODNO

38 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 23:01 , ,

Banes ne Cair

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 22:53 ,

STAN SO POSEBEN VLEZ NA KAT

Број на соби: 4
Вчера 22:43 ,

Stan so dogradba

39 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 22:36 , ,

Namesten stan od 80m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 22:25 ,

Se prodava ili izdava stan

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 22:13 , ,

Stan od 45m2 vo Aerodrom

47 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:58 ,

Stan od 110m2 vo Ohrid

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 21:48 ,

STANOVI VO GOSTIVAR

Број на соби: 3
Вчера 21:43 ,

Се продава стан од 65 м2

1 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:03 , ,

NAMESTEN STAN VO GORCE 40m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 21:03
Link:
, ,

Vednas vseliv stan od 77m2

69 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:54 , ,

Stan vo Cair

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:46 , ,

Stan vo Novo Lisice

Број на соби: 4
Вчера 20:38 , ,

Стан во центар 103 м2

1 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
Вчера 20:37 , ,

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2
Вчера 20:20 ,

Moderno opremen stan

100 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:04 ,

Стан во семејна куќа

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:53 ,

Stan vo Ohrid

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:35 , ,

Stan vo Cair banes ne Cair

Број на соби: 2
Вчера 19:06 ,

Se prodava nov stan 88kv

750 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 19:04 ,

Stan od 68m2 vo Gostivar

Број на соби: 2,5
Вчера 18:47 , ,

Stan vo Vlae od 74m2

74 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 18:42 , ,

ITNO ITNO SE PRODAVA STAN

1 600 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 18:30 , ,

Trosoben stan

Број на соби: 3,5
Вчера 18:10 , ,

Se prodava namesten stan !!

59 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 17:52 , ,

Stan od 90m2 vo Cair

Број на соби: 1

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за продажба на стан во џевахир, стан во охрид, продажба на станови во градба, продажба на нови станови, како и продажба на станови во скопје и во останатите градови во Македонија!


Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.


Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!


Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!


Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "продажба на нови станови", "продажба на станови скопје", и тн.


Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.


Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.


Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!


Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации