Македонски | Shqip | English |

Огласи за продавање на станови

Вчера 20:39
Линк
, ,

Stan na Vodno

118 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 07:42
Линк
, ,

Stan vo Micurin ITNO

77 000 ЕУР

Број на соби: 3,5

Денес 14:07 , ,

4 SOBEN STAN VO TOPANSKO POLE

61 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 14:04 , ,

Stan vo naselba Prolet

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 13:59 , ,

Stan vo naselba Prolet

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 13:55 , ,

Stan od 70m2

47 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:31
Линк
, ,

NOV STAN VO VLAE

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:22 , ,

Prekrasen stan kaj Mlecen

142 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:19 ,

Stan vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 12:55 , ,

STAN PO NAJPOVOLNA CENA

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:44 ,

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Кон почеток