Македонски | Shqip | English |

Огласи за продавање на станови

Продажба на станови - голем избор на станови со слики, цена и опис на Пазар3.мк. Погледнете ги сите огласи - на Пазар3 се продаваат станови за сечиј вкус! Можноста за филтрирање на огласите по локација, цена и сл. дополнително ја оленува Вашата потрага при купувањето на стан.


Денес 02:01 , ,

stan

1 МКД

Број на соби: 3
Денес 02:01 ,

Povoljno, stan vo centarot vo Veles

38 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 01:44 , ,

Golem semeen stan od 126m2 vo Kozle

119 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 01:37 , ,

Stan Cair

Број на соби: 2,5
Денес 00:54 , ,

Stan vo Centar na Juzen Bulevar

Број на соби: 3
Вчера 23:51 ,

Stan vo centar Tetovo

53 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 23:19 , ,

Stan pozadi Univerzalna

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 23:17 , ,

Stan vo Karposh 4

Број на соби: 3
Вчера 22:49 , ,

Stan od 90m2 vo Centar Porta Bunjakovec

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 22:01 , ,

Kuka vo Taftalidze od 181m2

250 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 21:59 , ,

Stan vo Kisela voda

67 800 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 21:50 , ,

Stan vo Debar maalo

1 080 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 21:33 , ,

Penthouse Stan 173m2

1 080 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 20:49 , ,

Stan vo Aerodrom

800 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 20:46 , ,

Prekrasen stan vo Kisela Voda

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 20:36 ,

Delumno renoviran namesten stan

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:01 ,

Stan vo Ohrid

Број на соби: 3
Вчера 19:55 ,

Prekrasen stan vo strog centar na Tetovo 110 m2

850 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
Вчера 19:46 , ,

Trosoben stan od 53m2 vo Karpos 2

57 000 ЕУР

Број на соби: 3

Станови огласи

Пазар3 е најголемиот огласник за станови во Македонија, каде се врши продажба на станови од физички лица, агенции за недвижности и претпријатија како Adora градба, Diamond станови, Bortas станови, Cevahir Sky City, Atlantis станови Велес, и други. 

 

Продажба на станови од претпријатија

Со селектирање на опцијата Претпријатија, или пребарување со клучни зборови "Нови станови" може да ги погледнете огласите за продажба на нови станови, станови во изградба и становите кои се продаваат од страна на агенциите за недвижности.

На Пазар3 се продаваат станови од BISI центар Скопје, Lychnidos Residence II Охрид, Garden Inn станови Скопје, Golden Art станови Скопје и други.  

 

Продажба на станови од физички лица  

Купувањето на стан од физичко лице, односно купување на стан директно од сопственикот на станот, е начин да ги избегнете трошоците за посредување, меѓутоа од друга страна, подготовката на целосната документација останува на Ваша одговорност.

 

Без разлика дали Ве интересираат станови со помала квадратура или поголеми станови, Пазар3 нуди голем избор, па сигурно ќе најдете стан во Скопје, Охрид, Битола, Тетово, Куманово, Гостивар или некоја друга локација во Македонија.

 
Кон почеток