Македонски | Shqip | English |

Продажба на станови по најдобри цени во сите градови во Македонија!

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете продажба на вашиот стан во охрид, стан во џевахир или извршете продажба на нови станови, продажба на станови во градба, продажба на нови станови во кисела вода, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!

Денес 20:54
Линк
, ,

Продажба

69 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 мар. 18:26
Линк
,

Se prodava nov nevselen stan

1 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 21:43 ,

Се продава стан од 65 м2

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 21:03 , ,

NAMESTEN STAN VO GORCE 40m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 20:54 , ,

Stan vo Cair

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 20:54
Линк
, ,

Продажба

69 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 20:46 , ,

Stan vo Novo Lisice

Број на соби: 4
Денес 20:45
Линк
, ,

Продажба

69 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 20:38 , ,

Стан во центар 103 м2

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Денес 20:20 ,

Moderno opremen stan

100 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 20:13
Линк
, ,

Стан во КАРПОШ 4

Број на соби: 3,5
Денес 20:04 ,

Стан во семејна куќа

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 19:53 ,

Stan vo Ohrid

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 19:06 ,

Se prodava nov stan 88kv

750 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 18:49 , ,

Stan vo Vlae od 74m2

74 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:42 , ,

ITNO ITNO SE PRODAVA STAN

1 600 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 18:10 , ,

Se prodava namesten stan !!

59 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 17:41
Линк
, ,

Stan od 39m2 itno

25 500 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 17:33 ,

Stan vo Strumica

Број на соби: > 10
Денес 17:14 , ,

Stan Cair

Број на соби: 2,5

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за продажба на стан во џевахир, стан во охрид, продажба на станови во градба, продажба на нови станови, како и продажба на станови во скопје и во останатите градови во Македонија!


Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.


Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!


Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!


Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "продажба на нови станови", "продажба на станови скопје", и тн.


Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.


Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.


Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!


Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации