Македонски | Shqip | English |

Огласи за продавање на станови

Продажба на станови - голем избор на станови со слики, цена и опис на Пазар3.мк. Погледнете ги сите огласи - на Пазар3 се продаваат станови за сечиј вкус! Можноста за филтрирање на огласите по локација, цена и сл. дополнително ја оленува Вашата потрага при купувањето на стан.

Денес 13:13
Линк
,

Stan apartman

1 250 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 17:29 , ,

STAN NA VODNO OD 96m2

1 050 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:13
Линк
,

Stan apartman

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 08:39 ,

STANOVI VO OHRID

Број на соби: 2
Денес 01:44 , ,

Golem semeen stan od 126m2 vo Kozle

119 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 21:59 , ,

Stan vo Kisela voda

67 800 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:49 , ,

Stan vo Aerodrom

800 ЕУР

Број на соби: 5
23 окт. 19:19 ,

Stan na atraktivna lokacija

Број на соби: 2
23 окт. 15:46 ,

Apartmani vo Ohrid vo centralno podracje

Број на соби: 2
22 окт. 20:42 , ,

Stan vo Centar kaj Pestaloci

99 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2

Станови огласи

Пазар3 е најголемиот огласник за станови во Македонија, каде се врши продажба на станови од физички лица, агенции за недвижности и претпријатија како Adora градба, Diamond станови, Bortas станови, Cevahir Sky City, Atlantis станови Велес, и други. 

 

Продажба на станови од претпријатија

Со селектирање на опцијата Претпријатија, или пребарување со клучни зборови "Нови станови" може да ги погледнете огласите за продажба на нови станови, станови во изградба и становите кои се продаваат од страна на агенциите за недвижности.

На Пазар3 се продаваат станови од BISI центар Скопје, Lychnidos Residence II Охрид, Garden Inn станови Скопје, Golden Art станови Скопје и други.  

 

Продажба на станови од физички лица  

Купувањето на стан од физичко лице, односно купување на стан директно од сопственикот на станот, е начин да ги избегнете трошоците за посредување, меѓутоа од друга страна, подготовката на целосната документација останува на Ваша одговорност.

 

Без разлика дали Ве интересираат станови со помала квадратура или поголеми станови, Пазар3 нуди голем избор, па сигурно ќе најдете стан во Скопје, Охрид, Битола, Тетово, Куманово, Гостивар или некоја друга локација во Македонија.

 
Кон почеток