Македонски | Shqip | English |

Огласи за продавање на станови

Продажба на станови - голем избор на станови со слики, цена и опис на Пазар3.мк. Погледнете ги сите огласи - на Пазар3 се продаваат станови за сечиј вкус! Можноста за филтрирање на огласите по локација, цена и сл. дополнително ја оленува Вашата потрага при купувањето на стан.

Денес 10:33 , ,

STAN VO CAIR

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 22:01 , ,

Kuka vo Taftalidze od 181m2

250 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 21:50 , ,

Stan vo Debar maalo

1 080 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 21:33 , ,

Penthouse Stan 173m2

1 080 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 16:35 , ,

Namesten stan kaj Grcka Ambasada

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 15:04 , ,

Stan vo naselba Prolet

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 13:07 ,

Stan vo Strumica

570 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 11:29 , ,

Stan na Vodno

370 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 08:19 , ,

Dva dupleks stanovi

850 ЕУР

Број на соби: 5
12 авг. 22:18 ,

Dva stanovi po 75m2 vo Tetovo

54 800 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
12 авг. 22:07 , ,

Exclusive Apartment in the heart of Skopje

240 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
12 авг. 14:43 , ,

Se izdava 4 soben stan vo Taftalidze 1

400 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
12 авг. 13:50 , ,

Stan od 142m2 vo Bunjakovec

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 авг. 13:32 , ,

EKSTRA STAN VO ZLOKUKJANI

Број на соби: 4

Станови огласи

Пазар3 е најголемиот огласник за станови во Македонија, каде се врши продажба на станови од физички лица, агенции за недвижности и претпријатија како Adora градба, Diamond станови, Bortas станови, Cevahir Sky City, Atlantis станови Велес, и други. 

 

Продажба на станови од претпријатија

Со селектирање на опцијата Претпријатија, или пребарување со клучни зборови "Нови станови" може да ги погледнете огласите за продажба на нови станови, станови во изградба и становите кои се продаваат од страна на агенциите за недвижности.

На Пазар3 се продаваат станови од BISI центар Скопје, Lychnidos Residence II Охрид, Garden Inn станови Скопје, Golden Art станови Скопје и други.  

 

Продажба на станови од физички лица  

Купувањето на стан од физичко лице, односно купување на стан директно од сопственикот на станот, е начин да ги избегнете трошоците за посредување, меѓутоа од друга страна, подготовката на целосната документација останува на Ваша одговорност.

 

Без разлика дали Ве интересираат станови со помала квадратура или поголеми станови, Пазар3 нуди голем избор, па сигурно ќе најдете стан во Скопје, Охрид, Битола, Тетово, Куманово, Гостивар или некоја друга локација во Македонија.

 

Кон почеток