Македонски | Shqip | English |

Продажба на станови по најдобри цени во сите градови во Македонија!

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!

Огласете се, и направете продажба на вашиот стан во охрид, стан во џевахир или извршете продажба на нови станови, продажба на станови во градба, продажба на нови станови во кисела вода, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!

18 фев. 12:24
Link:
, ,

KANCELARISKI PROSTOR OD 160m2 VO CENTAR

900 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160

Денес 13:43 , ,

Se izdava 4 soben stan vo Taftalidze 1

400 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Денес 12:32 , ,

EKSTRA STAN VO ZLOKUKJANI

Број на соби: 4
Денес 08:19 , ,

Luksuzen stan od 178m2 vo Centar

230 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 08:19 , ,

Luksuzen stan od 178m2 vo Centar

230 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 01:49 , ,

Luksuzno namesten stan vo naselba Kozle

185 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 14:47 , ,

Stan vo Karpos

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 13:18 , ,

LUSKUZEN STAN VO ZLOKUKJANI

Број на соби: 4
Површина: 190
Вчера 12:12 , ,

NOV STAN OD 144m2 KAJ GRADSKI PARK

1 250 ЕУР

Број на соби: 5
24 фев. 22:31 , ,

Stan vo Centar

Број на соби: 5
24 фев. 21:02 , ,

Kuka vo Taftalidze od 181m2

250 000 ЕУР

Број на соби: 6
24 фев. 15:30 , ,

Stan vo rezidencijalen komplex Verina

Број на соби: 3
Површина: 170
24 фев. 10:29 , ,

Stan na Vodno

370 000 ЕУР

Број на соби: 6

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?

Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!

За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за продажба на стан во џевахир, стан во охрид, продажба на станови во градба, продажба на нови станови, како и продажба на станови во скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "продажба на нови станови", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?

Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.

Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток