Македонски | Shqip | English |

Огласи за продавање на станови

Продажба на станови - голем избор на станови со слики, цена и опис на Пазар3.мк. Погледнете ги сите огласи - на Пазар3 се продаваат станови за сечиј вкус! Можноста за филтрирање на огласите по локација, цена и сл. дополнително ја оленува Вашата потрага при купувањето на стан.


Денес 03:47 , ,

Nov stan vo Aerodrom

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 03:47 , ,

Nov stan vo aerodrom 57m2

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 02:32 , ,

Stan od 109m2 vo Vlae

89 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 02:14 , ,

Se iznajmuvaat ili prodavaat dva stana vo Aerodrom

48 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 01:12 , ,

STAN VO NOVO LISICE

58 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 01:10 , ,

Stan od 76m2 vo Dojran

Број на соби: 3
Вчера 23:37 , ,

Cetiri soben stan vo Aerodrom

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 23:14 , ,

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Вчера 22:36 , ,

Namesten stan od 80m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 22:18 ,

Dva stanovi po 75m2 vo Tetovo

54 800 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
Вчера 22:13 , ,

Stan od 45m2 vo Aerodrom

47 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 22:07 , ,

Exclusive Apartment in the heart of Skopje

240 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
Вчера 21:58 ,

Stan od 110m2 vo Ohrid

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 21:03 , ,

NAMESTEN STAN VO GORCE 40m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 21:01 , ,

Nov namesten stan vo Adora Diamond

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 20:46 , ,

Stan vo Novo Lisice

Број на соби: 4
Вчера 20:20 ,

Moderno opremen stan

100 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:04 ,

Стан во семејна куќа

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:53 ,

Stan vo Ohrid

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:19 ,

Stan na atraktivna lokacija

Број на соби: 2
Вчера 18:55 , ,

Stan od 67m2 5kat vo S.Sever

48 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 18:50
Линк
,

Se proda stan

Број на соби: 2,5

Станови огласи

Пазар3 е најголемиот огласник за станови во Македонија, каде се врши продажба на станови од физички лица, агенции за недвижности и претпријатија како Adora градба, Diamond станови, Bortas станови, Cevahir Sky City, Atlantis станови Велес, и други. 

 

Продажба на станови од претпријатија

Со селектирање на опцијата Претпријатија, или пребарување со клучни зборови "Нови станови" може да ги погледнете огласите за продажба на нови станови, станови во изградба и становите кои се продаваат од страна на агенциите за недвижности.

На Пазар3 се продаваат станови од BISI центар Скопје, Lychnidos Residence II Охрид, Garden Inn станови Скопје, Golden Art станови Скопје и други.  

 

Продажба на станови од физички лица  

Купувањето на стан од физичко лице, односно купување на стан директно од сопственикот на станот, е начин да ги избегнете трошоците за посредување, меѓутоа од друга страна, подготовката на целосната документација останува на Ваша одговорност.

 

Без разлика дали Ве интересираат станови со помала квадратура или поголеми станови, Пазар3 нуди голем избор, па сигурно ќе најдете стан во Скопје, Охрид, Битола, Тетово, Куманово, Гостивар или некоја друга локација во Македонија.

 
Кон почеток