Македонски | Shqip | English |

Продажба на станови по најдобри цени во сите градови во Македонија!

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете продажба на вашиот стан во охрид, стан во џевахир или извршете продажба на нови станови, продажба на станови во градба, продажба на нови станови во кисела вода, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!

Денес 20:33
Link:
, ,

Prodavam stan vo Skopje-Centar 73m2

90 000 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 21:43 , ,

Nov namesten stan vo Vlae

55 000 ЕУР

Број на соби: 1
Денес 20:57 , ,

Stan vo Avtokomanda od 58m2

49 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 20:46 , ,

Prekrasen stan vo Kisela Voda

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 20:36 ,

Delumno renoviran namesten stan

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 20:33
Link:
, ,

Prodavam stan vo Skopje-Centar 73m2

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 20:15 ,

Renoviran 64m2 Stan vo Ohrid 200m do plaza itno

59 700 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 20:01 ,

Stan vo Ohrid

Број на соби: 3
Денес 19:46 , ,

Trosoben stan od 53m2 vo Karpos 2

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 19:33 ,

Stan od 98m2 vo strogiot centar na gradot

Број на соби: 5
Денес 18:54 , ,

Prodavam Stan Kapistec

Број на соби: 3,5
Денес 18:43 , ,

Stan vo Crnice Kisela Voda

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:17 , ,

Trosoben stan vo Hipodrom

48 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 17:52 Агенција за недвижности , ,

Stan od 70m2 vo Karpos 4

71 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Денес 17:35 , ,

Moderen nov stan

100 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 17:11 , ,

Stan vo blizina na Katolicka crkva

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:36 , ,

Namesten stan kaj Grcka Ambasada

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 16:30 , ,

Stan vo rezidencijalen komplex Verina

Број на соби: 3
Површина: 170
Денес 16:10 , ,

Trosoben stan vo Kisela Voda

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:04 ,

Stan od 64m2 vo Veles

39 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 16:03 ,

Kompletno renoviran stan vo Gostivar

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 15:47 , ,

Stan vo Cair

220 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 15:43 , ,

Stan vo Kozle od 54m2

Број на соби: 2

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за продажба на стан во џевахир, стан во охрид, продажба на станови во градба, продажба на нови станови, како и продажба на станови во скопје и во останатите градови во Македонија!


Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.


Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!


Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!


Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "продажба на нови станови", "продажба на станови скопје", и тн.


Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.


Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.


Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!


Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации