Македонски | Shqip | English |

Продажба на станови по најдобри цени во сите градови во Македонија!

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете продажба на вашиот стан во охрид, стан во џевахир или извршете продажба на нови станови, продажба на станови во градба, продажба на нови станови во кисела вода, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!

04 мај 19:09
Link:
, ,

Stan vo Centar od 85m2

87 000 ЕУР

Број на соби: 3,5

Денес 00:21 , ,

Stan od 92m2 vo Novo Lisice

850 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:10 , ,

Stan vo Cento

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 00:06 , ,

Stan vo Aerodrom

89 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 23:59 ,

Stan dvosoben

Број на соби: 2
Вчера 23:51 ,

Stan vo centar Tetovo

53 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 23:34 , ,

Stan so pogled na more !!!

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 23:17 , ,

Stan vo Karposh 4

Број на соби: 3
Вчера 23:10 , ,

Stan vo Karpos

Број на соби: 2,5
Вчера 22:49 , ,

Stan od 90m2 vo Centar Porta Bunjakovec

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 22:14 , ,

Stan vo naselba Hrom 46m2

950 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 22:10 , ,

NAMESTEN I KOMPLETNO RENOVIRAN STAN

110 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 21:55 , ,

Banesa Dzon Kenedi 27

Број на соби: 4
Вчера 21:50 , ,

Stan vo Debar maalo

1 080 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 21:43 , ,

Nov namesten stan vo Vlae

55 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 20:57 , ,

Stan vo Avtokomanda od 58m2

49 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 20:46 , ,

Prekrasen stan vo Kisela Voda

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 20:36 ,

Delumno renoviran namesten stan

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:33
Link:
, ,

Prodavam stan vo Skopje-Centar 73m2

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:15 ,

Renoviran 64m2 Stan vo Ohrid 200m do plaza itno

59 700 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:01 ,

Stan vo Ohrid

Број на соби: 3
Вчера 19:46 , ,

Trosoben stan od 53m2 vo Karpos 2

57 000 ЕУР

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за продажба на стан во џевахир, стан во охрид, продажба на станови во градба, продажба на нови станови, како и продажба на станови во скопје и во останатите градови во Македонија!


Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.


Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!


Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!


Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "продажба на нови станови", "продажба на станови скопје", и тн.


Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.


Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.


Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!


Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации