Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор aerodrom , по категорија Станови , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: aerodrom | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 фев. 16:18
Линк
, ,

Izdavam stan

Број на соби: 4
Површина: 80
23 фев. 13:08
Линк
, ,

Stan od 122m2 vo Aerodrom

109 800 ЕУР

Број на соби: 4

Денес 20:43 , ,

STAN TOBAKO 2 84m2

89 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 20:13 , ,

Se izdava prazen stan vo Naselba Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 19:28 , ,

Se iznajmuva renoviran namesten stan

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:57 , ,

ODLICEN STAN ZA KANCELARIJA 84m2 TOBAKO 2 AERODROM

20 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Денес 18:37 , ,

Odlicna lokacija -61m2-kej Aerodrom

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:50 , ,

New furnished 85m2 duplex apartment for rent

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:12 , ,

SE IZDAVA STAN VO AERODROM

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:57 , ,

Se izdava stan

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 14:44 , ,

IZDAVAM 3 SOBEN STAN VO AERODROM KAJ HOTEL RUSIJA

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Денес 14:41 , ,

Namesten stan sproti Hotel Rusija

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:43 , ,

Se izdava stan so posebna spalna soba vo Aerodrom

2 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 12:00 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom pozadi Kapitol

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:23 , ,

Se izdava nov namesten stan so edna spalna

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:37 , ,

Se izdava stan 38m2 vo nov Aerodrom

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:30 , ,

TROSOBEN 62m2 TRI PARKINGA CIST IMOTEN STAR AERODROM

71 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:55 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom sproti hotel Rusija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 09:48 , ,

Se izdava polunamesten stan 62m2 vo Aerodrom

235 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Станови на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување aerodrom | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток