Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор izdava,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: izdava | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 мај 16:27 , ,

Se izdava stan Radisani

4 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
12 апр. 14:22 , ,

Se izdava stan vo Radisani

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
15 окт. 21:48 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Површина: 50
13 авг. 14:16 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
30 јун. 22:29 , ,

Se izdava prazen stan nasproti Manolevi

Број на соби: 3
25 мар. 21:37 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
08 фев. 09:41 , ,

Se izdava dvosoben stan od 70m2 vo Butel

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
27 јан. 00:00 , ,

Se izdava stan od 55m2 vo Butel 1

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
06 дек. 01:00 , ,

Se izdava stan od 50m2 vo butel 1

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
14 ноем. 16:51 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 3
Површина: 80
03 ноем. 15:56 , ,

Se izdava stan vo Radisani

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
26 окт. 16:44 , ,

Se izdava prazen stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
03 септ. 13:52 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

Број на соби: 3
24 мар. 22:59 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Butel 1

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
13 мар. 20:03 , ,

Se izdava stan Skopje sever

Број на соби: 2
06 мар. 14:28 , ,

Se izdava dvosoben stan vo Skopje sever

Број на соби: 2
28 фев. 15:51 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2
22 фев. 20:57 , ,

Se izdava stan od 73m3

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
15 јан. 20:05 , ,

Se izdava dvosoben stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2
23 дек. 11:34 , ,

Se izdava stan vo skopje sever

Број на соби: 3
27 ноем. 20:40 , ,

Se izdava dvosoben stan vo Skopje Sever

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 септ. 20:36 , ,

Se izdava prazen stan 60m2 vo Skopje Sever

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
18 септ. 12:27 , ,

Se izdava kuka

Број на соби: 4
Површина: 120
15 септ. 19:36 , ,

Se izdava stan vo Radisani

Број на соби: 3,5
Површина: 70
13 септ. 19:45 , ,

Garsonjera od 35m2

Број на соби: 1,5
Површина: 40
22 апр. 22:43 , ,

Se izdava namesten stan vo Skopje sever

Број на соби: 2,5
Површина: 50
27 мар. 20:35 , ,

Se izdava namesten stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Површина: 50
03 мар. 23:47 , ,

Se izdava namesten stan vo Skopje sever

Број на соби: 2,5
Површина: 50
21 фев. 13:27 , ,

Se izdava stan na sprat so poseben vlez

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
13 јан. 18:32 , ,

Se izdava stan pod kirija vo Vizbegovo

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 120
12 јан. 12:28 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

Број на соби: 3
24 окт. 19:52 , ,

Se izdava stan vo Butel1

Број на соби: 3
Површина: 80
15 апр. 18:37 , ,

Se izdava ednosoben stan vo Vlae

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
01 апр. 16:25 , ,

Se izdava namesten stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
28 фев. 22:08 , ,

Se izdava namesten stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Површина: 50
25 окт. 20:46 , ,

Se izdava stan vo Butel 1

Број на соби: 3
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување izdava | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации