Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор skopje sever,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: skopje sever | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 мај 12:42 , ,

Stan vo Skopje Sever od 68m2

58 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 мар. 21:44 , ,

Stan vo Skopje Sever so dve terasi

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 мар. 19:04 , ,

Stan vo nas.Skopje Sever

57 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 фев. 10:32 , ,

Celosno renoviran stan vo Skopje sever

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 фев. 09:34 , ,

Stan vo Skopje Sever

58 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 дек. 16:39 , ,

Stan vo Skopje Sever petosoben

59 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 ноем. 22:14 , ,

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
29 ноем. 14:13 , ,

se iznajmuva stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
18 ноем. 09:53 , ,

Stan Skopje Sever

Број на соби: 3
17 ноем. 16:40 , ,

Stan vo Skopje Sever dvosoben

33 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
15 окт. 21:48 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Површина: 50
13 авг. 14:16 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
02 јун. 22:17 , ,

Stan vo Skopje Sever

49 500 ЕУР

Број на соби: 4
17 мај 12:29 , ,

2 plus 1 stan vo Skopje Sever so podrum

Број на соби: 2
Површина: 60
10 мај 22:58 , ,

Stan vo Skopje Sever od 73m2

52 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 апр. 17:16 , ,

Stan vo Skopje Sever

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 мар. 21:37 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
07 мар. 19:54 , ,

Stan vo skopje sever

44 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 јан. 11:34 , ,

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2
Површина: 60
17 дек. 17:25 , ,

Se dava stan pod kirija vo Skopje -Sever

Број на соби: 3
16 ноем. 19:58 , ,

Se prodava

57 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
26 окт. 16:44 , ,

Se izdava prazen stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
03 септ. 13:52 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување skopje sever | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации