Македонски | Shqip | English |

Se prodava | Центар | Живеалишта | Станови

Вчера 15:17
Линк
, ,

STAN VO GRADSKI ZID

Број на соби: 2
Површина: 60

Денес 10:56 , ,

Stan vo strog Centar

300 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:17 , ,

STAN KAJ UNIVERZALNA CENTAR

73 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 21:49 , ,

Stan od 90m2 vo Centar Porta Bunjakovec

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 17:54 , ,

Prodavam Stan Kapistec

Број на соби: 3,5
Вчера 15:17 , ,

STAN VO GRADSKI ZID

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 14:05 , ,

STAN CENTAR 118m2

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 14:04 , ,

Stan vo naselba Prolet

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 13:59 , ,

Stan vo naselba Prolet

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 11:58 , ,

Dvosoben stan na Bitpazar

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 11:01 , ,

TROSOBEN STAN NA BITPAZAR

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 дек. 17:02 , ,

STAN VO SKOPJE CENTAR 40m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
01 дек. 14:40 , ,

Stan od 91m2 vo Centar

1 100 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3

  • se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Станови
  • SE PRODAVA во категорија Живеалишта
  • se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Станови
  • se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Станови
  • se prodava stan во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Куќи/Вили

Кон почеток