Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Продава,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Продава | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 апр. 11:03
Link:
, ,

Premium luksuzen stan vo Zlokukani

Број на соби: 5
Површина: 190
08 апр. 05:34
Link:
, ,

Se prodava stan vo Karpos 1

Број на соби: 2

Вчера 15:47 , ,

Stan vo Karpos

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 14:51 , ,

Stan od 62m2 vo Karpos 4

900 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:48 , ,

Kompletno namesten stan vo TC Antiko

80 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
16 апр. 17:52 Агенција за недвижности , ,

Stan od 70m2 vo Karpos 4

71 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
16 апр. 15:43 , ,

Stan vo Kozle od 54m2

Број на соби: 2
16 апр. 11:03 , ,

Premium luksuzen stan vo Zlokukani

Број на соби: 5
Површина: 190
15 апр. 14:11 , ,

Stan vo Karpos 1 na prizemje

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
15 апр. 13:54 Агенција за недвижности , ,

Stan vo Hrom 100m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
15 апр. 13:32 , ,

Ekstra stan vo Zlokukani

Број на соби: 4
15 апр. 12:53 , ,

Nov stan 59 m2 Taftalidze 2

62 500 ЕУР

Број на соби: 3
14 апр. 17:04 , ,

Se prodava namesten stan vo Vlae

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
14 апр. 15:23 Агенција за недвижности , ,

Ubav stan od 120m2 vo Kozle

123 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
14 апр. 13:43 , ,

Stan na prizemje od 65m2

60 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Продава | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации