Македонски | Shqip | English |

se prodava | Карпош | Живеалишта | Станови

Вчера 14:20
Линк
, ,

Stan vo Karpos 4

900 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 00:44 , ,

Golem semeen stan od 126m2 vo Kozle

119 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 22:17 , ,

Stan vo Karposh 4

Број на соби: 3
Вчера 21:13 , ,

Se izdava del od kukja Taftalidje 181m2 kat i pot

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Вчера 21:01 , ,

Kuka vo Taftalidze od 181m2

250 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 14:20
Линк
, ,

Stan vo Karpos 4

900 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:18 , ,

Stan vo Karpos 4

Број на соби: 2
Вчера 12:11 , ,

Stan vo Karpos 4

785 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 08:51 , ,

Stan vo Karpos 1 pozadi Simpo

77 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 01:32 , ,

Stan od 109m2 vo Vlae

89 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
01 дек. 23:18 , ,

Se izdava/prodava namesten stan vo Karpos 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
01 дек. 21:36 , ,

Namesten stan od 80m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
01 дек. 20:01 , ,

Nov namesten stan vo Adora Diamond

Број на соби: 3,5
Површина: 70
29 ноем. 18:11 , ,

Nov stan 1 kat Karpos Alumina

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 ноем. 09:10 , ,

Se prodava stan vo Karpos1

52 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
27 ноем. 12:32 , ,

Cetvorosoben stan od semejna zgrada

135 000 ЕУР

Број на соби: 4

  • se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Станови
  • SE PRODAVA во категорија Живеалишта
  • se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Станови
  • se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Станови
  • se prodava stan во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Куќи/Вили

Кон почеток