Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Izdava,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Izdava | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 јун. 15:43
Linku:
, ,

Se izdava prekrasen stan vo Crnice so sopstven dvor

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Вчера 22:09 , ,

Izdavam stan vo Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:53 , ,

Izdavam nov stan vo Kisela voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:23 , ,

Se izdava nov polunamesten stan od 40m2

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 17:23 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 09:41 , ,

Se izdava celosno namesten stan vo Kisela Voda

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 08:27 , ,

Se izdava nov stan vo Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
27 јун. 16:12 , ,

Se izdava namesten stan so parking mesto

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
27 јун. 12:34 , ,

Se izdava dvosoben stan od 66m2

11 500 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
27 јун. 12:34 , ,

Se izdava namestena garsonjera

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
27 јун. 12:34 , ,

Kat od kuka namesten so poseben nadvoresen vlez

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
27 јун. 08:20 , ,

Se izdava namesten stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 јун. 19:55 , ,

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda

Број на соби: 2
Површина: 60
26 јун. 16:22 , ,

Se izdava stan so dve spalni vo Rampa Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
26 јун. 15:50 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

Број на соби: 2
Површина: 60
24 јун. 09:33 , ,

Se izdava namesten 75m2 stan vo Kisela Voda

5 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 јун. 14:17 , ,

Se Izdava stan vo Kisela Voda vo blizina na Shampionce

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 јун. 09:42 , ,

Se izdava namesten dvosoben stan vo Kisela Voda 50m2

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
22 јун. 12:36 , ,

Se izdava ednosoben stan vo Kisela Voda

Број на соби: 2
Површина: 40
21 јун. 11:07 , ,

Se izdava stan vo Crnice

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 јун. 15:43 , ,

Se izdava prekrasen stan vo Crnice so sopstven dvor

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
18 јун. 22:13
Linku:
, ,

Dvosoben stan vo Kisela Voda

Број на соби: 2,5
Површина: 60
18 јун. 12:45 , ,

Se izdava nov namesten stan vo Aerodrom top lokacija

17 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
17 јун. 18:41 , ,

se izdava

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
17 јун. 11:29 , ,

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 јун. 21:02 , ,

Se izdava dvosoben stan vo Kisela Voda

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
16 јун. 14:28 , ,

Se izdava namestena garsonjera vo kuka

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
16 јун. 13:49 , ,

Se izdava namestena garsoniera 28m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Izdava | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Izdavam stan në kategorinë Делови за мотори/мопеди и Опрема
  • Izdavam në kategorinë Станови
  • izdava në kategorinë Станови
  • izdavanje në kategorinë Станови
  • izdavam stan në kategorinë Бела техника и Апарати за домаќинство
  • izdavam në kategorinë Куќи/Вили
  • izdavanje në kategorinë Куќи/Вили
  • Izdavam në kategorinë Живеалишта
  • izdavanje në kategorinë Живеалишта
  • Izdavam në kategorinë Викендици

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации