Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор стан,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: стан | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:23
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Prodavam stan vo najstrog Centar 35 m na Plostad Filip Vtori

74 200 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 14:33
Линк
Станови , Скопjе , Кисела Вода

Се изнајмува стан

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 20:13
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

Се продава стан 84m2 во Чаир / Shitet Banesa 84m2 në Çair

80 000 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 19:41 Станови , Скопjе , Скопје

Се издава луксузен стан / апартман во Центар во Скопје

30 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 19:21 Станови , Скопjе , Карпош

Изнајмување на стан

Број на соби: 3
Денес 18:51 Станови , Скопjе , Центар

Се продава стан со 3 соби.

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 18:48 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Се издава наместен трособен стан во Кисела Вода

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Онлајн
Денес 18:34 Станови , Скопjе , Аеродром

Продажба стан во Мичурин

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 18:23 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Се продава стан во Ѓорче од 54 м2

1 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 18:11 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Се продава стан во Ѓорче од 41м2

950 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 18:01 Станови , Скопjе , Центар

Се издава стан во Diamond of Skopje, 102 m2

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 18:01 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava prazen stan vo Diamond of Skopje 106m2

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 17:21 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Се издава стан во К.Вода- Расадник

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:57 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Стан во К.Вода

48 000 ЕУР

Број на соби: 1
Онлајн
Денес 14:57 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar od 47m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 14:30 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan kaj Mavrovka

Број на соби: 3
Површина: 110
Денес 14:30 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 14:09 Станови , Скопjе , Центар

Stan od 69m2 vo Centar

1 850 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 14:08 Станови , Скопjе , Центар

Stan do Broz Kafe

1 850 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 14:07 Станови , Скопjе , Карпош

Stan od 134m2 vo Karpos

1 550 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 13:47 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Se iznajmuva nov stan vo Avtokomanda 80m2

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 13:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

SAVIC PRODAVA STAN VO KISELA VODA

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Savic prodava stan vo Kisela Voda

68 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 13:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan 80m2 vo Karposh 1 na 2 nivoa

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
Денес 13:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

sE IZNAJMUVA Stan od 54m2 so 2 spalni vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 13:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO KAPISHTEC KAJ ZEBRA

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:25 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Stan od 79m2 do Gradski Park

130 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 12:22 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Renoviran stan Karposh 4 od 60m2

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Денес 12:22 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Stan 59m2 vo Hrom

59 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување стан | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации