Македонски | Shqip | English |

Avtokomanda | Скопjе | Живеалишта | Станови

Денес 11:35 , ,

SE IZDAVA STAN ZA STUDENTKI VO AVTOKOMANDA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 18:56 , ,

Stan 80m2 vo Avtokomanda Skopje East Gate

950 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 18:51 , ,

SE IZDAVA KOMPLET RENOVIRAN STAN 55M2 AVTOKOMANDA

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 ноем. 21:31 , ,

Trosoben stan vo Avtokomanda

59 900 МКД

Број на соби: 3
26 ноем. 19:57 , ,

Stan vo Avtokomanda od 58m2

49 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
26 ноем. 16:25 , ,

Stan vo Avtokomanda

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 ноем. 12:16 , ,

Stan za studenti vo Avtokomanda

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 ноем. 10:15 , ,

Stan vo Avtokomanda

60 500 ЕУР

Број на соби: 3
26 ноем. 08:27 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Avtokomanda

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
25 ноем. 16:11 , ,

SE IZDAVA STAN VO AVTOKOMANDA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 ноем. 15:39 , ,

Se izdava stan vo Avtokomanda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 ноем. 15:26 , ,

Se izdava ednosoben stan vo Avtokomanda

Број на соби: 1
Површина: 40
16 ноем. 10:27 , ,

Stan Avtokomanda vo voena kula

Број на соби: 3
15 ноем. 06:49 , ,

Se prodava stan vo Avtokomanda

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 ноем. 10:51 , ,

Stan vo Avtokomanda

64 000 ЕУР

Број на соби: 4
10 ноем. 12:15 , ,

Se izdava garsonjera vo naselba Avtokomanda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
09 ноем. 00:01 , ,

Se prodava stan vo Avtokomanda 75m2

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
08 ноем. 17:24 , ,

Prodavam stan voena kula AVTOKOMANDA

Број на соби: 3
06 ноем. 09:30 , ,

STAN VO AVTOKOMANDA

Број на соби: 3,5
04 ноем. 10:35 , ,

SE IZDAVA STAN VO AVTOKOMANDA 48m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
03 ноем. 12:43 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 60m2 VO CENTAR

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
02 ноем. 14:18 , ,

Se izdava namesten stan Avtokomanda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
01 ноем. 14:29 , ,

Stan vo Avtokomanda

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
29 окт. 12:19 , ,

Se izdava garsonjera vo naselba Avtokomanda itno

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
27 окт. 09:47 , ,

Stan vo Avtokomanda kaj Voena kula

Број на соби: 3


Кон почеток