Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Avtokomanda,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Avtokomanda | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 09:42 Станови , Скопjе , Карпош

****Prodavam stan vo Opstina Karposh od 117m2****

1 190 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
22 ноем. 11:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA NOV NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA-ENMON

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 ноем. 12:33 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan vo Avtokomanda

104 999 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
Онлајн
17 ноем. 10:27 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

SE IZDAVA DVOSOSOBEN SPROTI ADORA FLATIRON NA RAMPA

250 МКД / месечно

Број на соби: 2
15 ноем. 11:18 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Novi stanovi do East Gate Mall

Број на соби: 2
Површина: 50
13 ноем. 22:20 Станови , Скопjе , Гази Баба

Se prodava stan vo Avtokomanda

84 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
07 ноем. 21:00 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan od 43m2 Karpos 4

Број на соби: 2
06 ноем. 17:36 Станови , Скопjе , Центар

***Prodavam trosoben stan 81m2 vo Centar-Park***

1 390 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
02 ноем. 13:09 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Stan od 80m2 vo Avtokomanda

Број на соби: 4
Површина: 80
29 окт. 08:58 Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan na top lokacija vo Avtokomanda

1 150 ЕУР

Број на соби: 3
19 окт. 20:07 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodavaat stanovi vo gradba 31m2 /43m2/55m2/

Број на соби: 2
18 окт. 10:23 Станови , Скопjе , Гази Баба

Se prodava stan vo Avtokomanda

63 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 окт. 13:25 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

izdavame GARSONEJRA NA CESMA K VODA

180 МКД / месечно

Број на соби: 1
16 окт. 11:53 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Trosoben stan vo Avtokomanda

87 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Онлајн
16 окт. 09:39 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

NOV TROSOBEN STAN VO AVTOKOMANDA, POZADI EAST GATE

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
13 окт. 16:13 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Renoviran i namesten stan vo Avtokomanda od 60m2

79 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
06 окт. 20:28 Станови , Скопjе , Гази Баба

Se izdava stan od 70vo Avtokomanda

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
04 окт. 19:26 Станови , Скопjе , Карпош

Stanovi vo Bardovci

1 300 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
03 окт. 21:59 Станови , Скопjе , Гази Баба

ITNO SE PRODAVA cetvorosoben stan vo Avtokomanda

77 400 ЕУР

Број на соби: 4
29 септ. 15:18 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

SE IZNAJMUVA namesten stan novogradba-Avtokomanda

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Онлајн
29 септ. 05:55 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Se izdava namesten stan vo Avtokomanda

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
28 септ. 09:05 Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan vo Avtokomanda

Број на соби: 3
27 септ. 01:51 Станови , Скопjе , Скопје

Se bara stan/garsonjera za iznajmuvanje

22 септ. 15:08 Станови , Скопjе , Гази Баба

Se prodava stan vo Avtokomanda

Број на соби: 3
19 септ. 22:01 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

IZDAVAME TROSOBEN NA VODNO KAJ TURSKA REZIDENCIJA

370 МКД / месечно

Број на соби: 3
19 септ. 20:29 Станови , Скопjе , Гази Баба

Se izdava stan vo Avtokomanda

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
18 септ. 14:09 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Avtokomanda

86 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
18 септ. 12:51 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan od 95m2 vo Avtokomanda

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
18 септ. 08:52 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Novi stanovi vo Avtokomanda od 52m2 do 116m2

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
15 септ. 03:09 Станови , Скопjе , Гази Баба

Izdavanje stan

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Avtokomanda | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации