Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Butel , по категорија Станови , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Butel | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:35 , ,

Se izdava stan vo Butel 1

Број на соби: 3,5
Површина: 70
18 фев. 22:27 , ,

Stan od 95m2 plus 15m2 podrum vo Butel- itno

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
08 фев. 09:41 , ,

Se izdava dvosoben stan od 70m2 vo Butel

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
27 јан. 00:00 , ,

Se izdava stan od 55m2 vo Butel 1

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
06 јан. 12:47 , ,

Trosoben stan vo Sever Butel Skopje

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 дек. 21:19 , ,

Se iznajmuva stan vo Butel 1

Број на соби: 3
Површина: 60
06 дек. 01:00 , ,

Se izdava stan od 50m2 vo butel 1

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
14 ноем. 16:51 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 3
Површина: 80
14 ноем. 13:30 , ,

Se prodava stan

65 000 МКД

Број на соби: 3
14 ноем. 13:30 , ,

Stan

65 ЕУР

Број на соби: 3
24 мар. 22:59 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Butel 1

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 фев. 20:57 , ,

Se izdava stan od 73m3

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
11 дек. 23:49 , ,

Stan vo Butel

43 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 ноем. 21:05 , ,

Stan so extra cena vo Butel 1 Itno

Број на соби: 3
13 септ. 19:45 , ,

Garsonjera od 35m2

Број на соби: 1,5
Површина: 40
30 јул. 00:57 , ,

Povolno stan kaj Ekonomskoto uciliste vo Butel

36 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
04 јул. 18:41 , ,

NOVA ZGRADA VO BUTEL 2

Број на соби: 3,5
Површина: 110
04 мај 00:25 , ,

davam stan pod kirija

Број на соби: 2
13 апр. 01:07 , ,

Stan vo butel

Број на соби: 2
15 мар. 13:44 , ,

Stan vo Butel Skopje

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 дек. 23:06 , ,

Stan vo Butel

Број на соби: 4
Површина: 100
29 ноем. 15:47 , ,

Odlicen stan vo Butel

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 ноем. 19:07 , ,

Stan vo Butel

Број на соби: 1,5
09 септ. 19:31 , ,

Se izdava stan od 73m2

Број на соби: 3
30 јул. 23:25 , ,

Stan od 66m2 vo Butel

Број на соби: 2,5
11 јул. 11:51 , ,

Stan vo Skopje Sever Cair Butel

Број на соби: 4
Површина: 110
04 јул. 16:49 , ,

Stan 97m2 Perfekten

700 ЕУР

Број на соби: 4
17 мај 19:49 , ,

Sprat od Kuka vo Butel

Број на соби: 6
Површина: 120
16 мај 14:47 , ,

Stan vo Butel 1 ITNO evtino

30 000 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Станови на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Butel | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток