Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Cair,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Cair | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 04:36
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

Се продава стан 70m2 во Чаир / Shitet Banesa 70m2 në Çair

70 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3

Вчера 04:36
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

Се продава стан 70m2 во Чаир / Shitet Banesa 70m2 në Çair

70 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
08 дек. 21:34 Станови , Скопjе , Чаир

Stan Cair Topansko pole

Број на соби: 3,5
06 дек. 11:17 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

Stanovi vo gradba vo Cair od 56m2 do 120m2

Број на соби: 3
Површина: 120
29 ноем. 11:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

Se prodava stan vo Cair

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 ноем. 14:37 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

Se prodava nov stan vo Cair so 2 spalni

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 ноем. 12:45 Станови , Скопjе , Чаир

Stan za iznajmuvanje

300 МКД / месечно

Број на соби: 3
07 ноем. 13:55
Линк
Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

SE IZDAVA LUKSUZEN TROSOBEN STAN

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 ноем. 13:49 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

SE IZDAVA LUKSUZEN TROSOBEN STAN

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
06 ноем. 16:44 Станови , Скопjе , Чаир

SE PRODAVA STAN VO CAIR ,130m2.

Број на соби: 6
Површина: 130
29 окт. 14:43 Станови , Скопjе , Чаир

Cair stan na prodazba

78 000 ЕУР

Број на соби: 4
27 окт. 23:22 Станови , Скопjе , Чаир

Opremen stan 93m2 vo Cair na odlicna lokacija

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
24 окт. 15:02 Станови , Скопjе , Чаир

Dupleks stan vo Opstina Cair

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 окт. 18:23 Станови , Скопjе , Чаир

Stan od 98m2 vo Cair

Број на соби: 3
18 окт. 18:13 Станови , Скопjе , Чаир

SE IZDAVA STAN ÇAIR SKOPJE RENOVIRANO !

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
11 окт. 22:34 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

Nov Stan 68m2 vednas vseliv

930 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
16 окт. 20:27 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

SE PRODAVA STAN DO POZARNATA-CAIR 107 M2

230 000 ЕУР

Број на соби: 4
06 окт. 17:30 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

SE PRODVA STAN VO CAIR 43 M2 - 37200 EVRA

37 200 ЕУР

Број на соби: 2
03 окт. 11:39 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
29 септ. 14:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

Se prodava stan od 95m2 vo Cair

87 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 септ. 01:22 Станови , Скопjе , Чаир

Banes luksoze 136m2 ne Cair

150 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 септ. 00:14 Станови , Скопjе , Чаир

Stan novagradba - Cair

Број на соби: 1
22 септ. 01:17 Станови , Скопjе , Чаир

Banes

13 септ. 11:43 Станови , Скопjе , Бутел

SE PRODAVA DUPLEKS STAN VO BUTEL

Број на соби: 7
12 септ. 13:27 Станови , Скопjе , Чаир

APARTAMENT BANESË NE RR. RESENSKA 7-2/5

119 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
10 септ. 12:06 Станови , Скопjе , Чаир

Stan od 64m2 vo Cair

Број на соби: 3
01 септ. 10:27 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair na Krste Arsenov

Број на соби: 2
30 авг. 15:22 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Celosno renoviran trosoben stan

57 500 ЕУР

Број на соби: 2
30 авг. 10:53 Станови , Скопjе , Чаир

Itno baram stan pod kirija

30 авг. 06:35 Станови , Скопjе , Чаир

Izdavam stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
29 авг. 13:21 Станови , Скопjе , Чаир

Baram stan vo Cair

20 авг. 15:50 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

SE PRODAVA STAN NAD VERO CAIR TOSOBEN

130 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 авг. 09:24 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair - Dzon Kenedi - 94m2 i podrum

78 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 јул. 14:24 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

Nov stan od 101m2 vo Cair

1 300 ЕУР

Број на соби: 4
19 јул. 16:26 Станови , Скопjе , Чаир

PRODAVAME ODLICEN STAN

Број на соби: 4
18 јул. 16:34 Станови , Скопjе , Чаир

Se prodava stan na Bit Pazar/Chair

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 јул. 11:26 Станови , Скопjе , Чаир

ITNO ,SE PRODAVA STAN VO ÇAIR,90M2

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
13 јул. 18:08 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair 97m2

Број на соби: 3
12 јул. 21:50 Станови , Скопjе , Чаир

Se Prodava stan vo Cair

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 30
10 јул. 19:58 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

LUKSUZEN STAN na TOP lokacija

96 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 јул. 11:48 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair

Број на соби: 4
27 јун. 22:05 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

Stan nad Vero Cair 125m2

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
27 јун. 10:43 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

Opremen stan vo Cair

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Cair | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

CAIR cair cair Cair cair Cair Cair Cair Cair cair

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации