Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Izdava,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Izdava | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 септ. 14:55
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Се издава

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80
27 септ. 09:40
Линк
Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se izdava stan

Број на соби: 3
Денес 15:53
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan od 35m2 vo Debar Maalo

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 16:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA STAN KAJ MINISTERSTVO ZA EKONOMIJA

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 15:53
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan od 35m2 vo Debar Maalo

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM KAJ POLIKLINIKA

17 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:29 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, PLOSHTAD

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:23 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:47 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, SOBOREN HRAM

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:43 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan luksuzno namesten

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:43 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava prazen stan vo Micurin

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 14:40 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

CENTAR SE IZDAVA STAN 52m2 DO REKORD

300 ЕУР /

Број на соби: 2
Денес 14:35 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom, Tobako 2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:33 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KOZLE

570 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 14:33 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava sprat od kuka

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:32 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, DIAMOND

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 13:58 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava namesten stan 55m2 Kozle

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 13:43 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO N.LISICHE - 5ka

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:43 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava nov namesten trosoben stan vo Debar Maalo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:24 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Darma Doma izdava nov PRAZEN 3 _soben stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
Денес 13:11 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO K.VODA VO FLATIRON

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 13:11 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN NA VODNO SO PARKING

490 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 13:11 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 13:10 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 11:52 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava namesten stan od 65m2 vo Vlae

Број на соби: 3
Денес 11:42 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov moderen stan so edna spalna

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 11:30 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov nevselen stan vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 11:22 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 11:20 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava apartman na plostad Centar

60 ЕУР / дневно

Број на соби: 3,5
Денес 11:07 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov luksuzen stan na Vodno, Panorama Residence

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 11:04 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Денес 11:04 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

CENTAR G ZID 57 DAME GRUEV

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 10:58 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Se izdava prazen stan vo Cento

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:51 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava garsonjera Centar pozdi Katolicka

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 10:43 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava luksuzen stan vo City Tower so tri spalni sobi

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 10:34 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava prazen stan vo Crnice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 10:34 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava nov prazen stan 60m2 Micurin za deloven

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 10:29 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan Debar Maalo 40m2 namesten

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 10:28 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan Kozle 106m2 namesten

500 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 10:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava namestena kuka vo Kapistec

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
Денес 10:23 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan Kapistec 85m2,3spalni,do Zebra trgovskiot

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Izdava | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации