Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Izdava,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Izdava | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 мај 19:52
Линк
, ,

Se izdava stan vo Kisela Voda Rasadnik

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 20:22
Линк
, ,

Se izdava stan od 60m2 vo Karpos 1

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
14 мај 16:32
Линк
, ,

Se izdava nov stan na Juzen bulevar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Вчера 10:48 , ,

Se izdava stan vo Kozle kraj na Kapistec

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 10:48 , ,

Se izdava stan 60m2 centar kaj Grcka Ambasada

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 08:57 , ,

Se izdava namesten vednas vseliv stan

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 08:56 , ,

Nov dvosoben stan do Zeleznicka stanica

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 07:47 , ,

Se izdava stan vo Kapistec sproti Zebra

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
15 мај 22:50
Линк
, ,

SE IZDAVA LUX STAN VO KARPOS 3 DO CITY MALL

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
15 мај 22:47 , ,

Taftalidze - Odlicna Garsonjera za par ili samec

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
15 мај 22:40 , ,

Se izdava stan vo strog Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
15 мај 21:23 , ,

Se izdava stan kaj Vero taftalidze

490 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
15 мај 21:11 , ,

Se izdava nenamesten stan vo nas Kozle

Број на соби: 5
Површина: 150
15 мај 17:46 , ,

Se izdava garsonjera Karpos1

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
15 мај 17:11 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO STROG CENTAR

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
15 мај 15:51 , ,

Se izdava namesten stan vo Novo Lisice

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 мај 15:29 , ,

Stan do Vero Jumbo

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 мај 15:29 , ,

Se izdava ekskluzivno namesten stan na Vodno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
15 мај 15:00 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 50
15 мај 13:32 Агенција за недвижности , ,

Se izdava stan vo Crnice

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
15 мај 13:10 , ,

Se izdava trosoben stan Micurin do zeleznickata stanica 70m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
15 мај 13:10 , ,

Se izdava kompletno sovremeno opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 мај 13:02
Линк
, ,

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
15 мај 12:52 , ,

Se izdava stan vo Novo Lisice 40m2

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
15 мај 12:22 , ,

Se izdava namesten stan so parking mesto

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 мај 11:05 , ,

Se izdava stan vo City Garden

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 мај 10:01 , ,

Stan za iznajmuvanje / izdavanje

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 мај 09:55 , ,

Se izdava kompletno namesten stan na Vodno

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 мај 09:43 , ,

Stan za iznajmuvanje / izdavanje

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 мај 00:05 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 мај 00:03 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Izdava | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации