Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Izdava,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Izdava | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:07
Link:
, ,

SE IZDAVA LUX STAN VO KARPOS 3 DO CITY MALL

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
26 мај 13:43
Link:
, ,

Se izdava prazen stan 34m2 vo novata zgrada kaj Majcin dom

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 11:27
Link:
, ,

Se izdava namesten stan 45 m2 vo Elena Luka Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

25 мај 11:37 Агенција за недвижности , ,

Se izdava dvosoben namesten stan Aerodrom

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
25 мај 11:37 Агенција за недвижности , ,

Se izdava dvosoben namesten stan Karpos 2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
25 мај 10:35 , ,

Se izdava super stan pocetok na Kozle kraj na Kapistec

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
25 мај 10:35 , ,

Se izdava stan vo Kapistec sproti zavod za vrabotuvanje

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
25 мај 09:37 Агенција за недвижности , ,

Se izdava stan od 50m2 nasproti FINKI Karpos 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
25 мај 09:36 Агенција за недвижности , ,

Se izdava namesten stan od 70m2 vo Kozle

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
25 мај 07:41 , ,

Se izdava namesten stan vo N.LISICE

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
24 мај 16:46 Агенција за недвижности , ,

URBAN LIVING izdava nov prazen stan na Rampa

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
24 мај 13:38 , ,

Apartman za kratok prestoj

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
24 мај 13:16 , ,

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
24 мај 11:03 , ,

Se izdava stan vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
24 мај 09:41 , ,

Se izdava stan 50m2 vo Centar na odlicna lokacija

Број на соби: 2
Површина: 50
23 мај 20:43 , ,

Se izdava nov namesten stan vo Aerodrom top lokacija

17 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
23 мај 20:18 , ,

Se izdava stan vo Cair karsi skoloto Lirija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
23 мај 20:18 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom 65m2

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 мај 20:17 , ,

Se izdava nov stan od 55m2 vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 мај 20:01 , ,

Se izdava namesten dvosoben stan pozadi Univerzalna Sala

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
23 мај 19:56 , ,

Izdavam stan vo centar na ul. Vodnjanska

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
23 мај 17:53 Агенција за недвижности , ,

Se izdava dvosoben stan nasproti UJP povolno

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
23 мај 16:10 , ,

Se izdava stan vo Gorce Petrov

Број на соби: 2
Површина: 60
23 мај 15:06 , ,

Se izdava namesten stan

Број на соби: 2
Површина: 40
23 мај 12:48 , ,

Se izdava nov celosno namesten stan

320 МКД / месечно

Број на соби: 2
23 мај 13:48 , ,

Se izdava celosno namesten stan vo Kisela Voda

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Izdava | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации