Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Izdava,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Izdava | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:51
Linku:
, ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 60
27 јун. 15:03
Linku:
Агенција за недвижности , ,

Se izdava stan za kancelarija vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50

28 фев. 14:50 , ,

Se izdava stan 42m2 sproti Klinicki Centar

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 фев. 14:21 , ,

Se izdava stan od 45m2 vo Centar

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 фев. 11:57 , ,

SE IZDAVA STAN OD 60m2 VO KARPOS

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
27 фев. 09:09 , ,

Stan za kratok prestoj sproti Drzavna Bolnica

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
26 фев. 18:07 , ,

Se izdava komplentno namesten stan vo nas Cento

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
25 фев. 19:49 , ,

Se iznajmuva stan vo Taftalidze

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
25 фев. 09:28 , ,

Se izdava stan od 55m2 vo Centar

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
25 фев. 08:36 , ,

EKSKLUZIVEN STAN VO CRNICE

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
25 фев. 00:47 , ,

Se izdava polunamesten stan od 91m2 vo Karpos

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
24 фев. 21:13 , ,

DVOSOBEN STAN VO MADZARI

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 фев. 12:11 , ,

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
24 фев. 10:50 , ,

STAN VO AERODROM

Број на соби: 2,5
24 фев. 09:51 , ,

Se izdava stan od 42m2 vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 фев. 00:36 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 фев. 19:14 , ,

Se izdava stan 44m2 vo Centar

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
23 фев. 19:10 , ,

Se izdava trosoben stan so podzemna garaza

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 фев. 15:59 , ,

Se izdava stan vo centar na Skopje

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Izdava | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Izdavam stan në kategorinë Делови за мотори/мопеди и Опрема
  • Izdavam në kategorinë Станови
  • izdava në kategorinë Станови
  • izdavanje në kategorinë Станови
  • izdavam stan në kategorinë Бела техника и Апарати за домаќинство
  • izdavam në kategorinë Куќи/Вили
  • izdavanje në kategorinë Куќи/Вили
  • Izdavam në kategorinë Живеалишта
  • izdavanje në kategorinë Живеалишта
  • Izdavam në kategorinë Викендици

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации