Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Izdava,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Izdava | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 јун. 15:52
Linku:
, ,

Se izdava nov namesten stan vo Centar

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 19:06
Linku:
, ,

Se izdava nov namesten stan na Ul.Praska 11

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 јун. 11:47
Linku:
, ,

Se izdava namesten stan

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 12:33
Linku:
, ,

Se izdava stan dupleks Karpos 2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 12:01 , ,

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:21
Linku:
, ,

Se izdava garsonera vo Novo Lisice

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
Денес 11:20 , ,

Se izdava kompletno namesten stan od 75m2

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 11:07
Linku:
, ,

Se izdava garsonera vo Novo Lisice

Број на соби: 2
Површина: 30
Денес 10:51 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:47 , ,

Se izdava dvosoben stan vo Kozle 45m2

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:47 , ,

Se izdava renoviran trosoben stan vo Kapistec 82m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:46 , ,

Se izdava namesten trosoben stan vo Crnice 61m2

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:31
Linku:
, ,

Aerodrom se izdava nov komplet opremen stan so 2 spalni

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 05:32 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:27 , ,

Se izdava stan vo naselba Aerodrom

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 04:27 , ,

Se izdava nov namesten stan 42m2 vo Centar do Bilna apteka

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:27 , ,

Se izdava namesten stan od 48m2 vo Aerodrom

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 01:38 , ,

Se izdava namesten dvosoben stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:05 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 00:03 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 00:03 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 00:03 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:06 , ,

Se iznajmuva moderen stan

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 22:09 , ,

Izdavam stan vo Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:53 , ,

Izdavam nov stan vo Kisela voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:23 , ,

Se izdava nov polunamesten stan od 40m2

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 20:36 , ,

Se izdava stan vo Centar Debar Maalo -Ruzveltova br.42

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 19:06
Linku:
, ,

Se izdava nov namesten stan na Ul.Praska 11

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 18:42 , ,

Celosno opremen Nov stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 17:23 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:51 , ,

Se izdava dvosoben stan vo strog Centar 50m2

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:37 , ,

Se izdava stan vo SKopje-centar

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 15:13 , ,

Se izdava stan nad MVR Vodno

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:36 , ,

Se izdava kompletno namesten stan kaj ruzveltova

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 14:28 , ,

Se izdava stan kaj Nova Zeleznicka stanica

220 МКД Çmimi me zbritje

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 14:11 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
Вчера 12:08 , ,

Se izdava stan kompletno namesten Taflatidze

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 11:54 , ,

Se izdava stan vo Centar od 54m2 namesten

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:47 , ,

Se izdava stan kaj Get kafe Nova Zeleznicka

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:00 , ,

Se izdava namesten stan vo Hrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 09:41 , ,

Se izdava celosno namesten stan vo Kisela Voda

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 08:52 , ,

Se izdava garsonjera vo Karpos 1

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 08:44 , ,

Se izdava stan na Vodno

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 08:27 , ,

Se izdava nov stan vo Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 08:21 , ,

Se izdava stan

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 02:50 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom Capitol Mall

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Izdava | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Izdavam stan në kategorinë Делови за мотори/мопеди и Опрема
  • Izdavam në kategorinë Станови
  • izdava në kategorinë Станови
  • izdavanje në kategorinë Станови
  • izdavam stan në kategorinë Бела техника и Апарати за домаќинство
  • izdavam në kategorinë Куќи/Вили
  • izdavanje në kategorinë Куќи/Вили
  • Izdavam në kategorinë Живеалишта
  • izdavanje në kategorinë Живеалишта
  • Izdavam në kategorinë Викендици

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации