Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Kisela voda,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Kisela voda | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 јун. 12:36
Линк
, ,

Se izdava stan vo Kisela voda

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
11 јун. 10:24
Линк
, ,

Nevselen namesten stan vo nova gradba

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
02 јун. 12:07
Линк
, ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 09:44 , ,

Stan vo Kisela voda

67 800 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:06 , ,

Nov stan vo Kisela Voda

57 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 22:57 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:45 , ,

Stan na dve nivoa vo Kisela Voda

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 22:45 , ,

Se izdava garsonjera vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 22:45 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:08 , ,

Se izdava namesten kat od kuka so poseben vleza

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 20:46 , ,

Prekrasen stan vo Kisela Voda

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 19:27 , ,

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 13:10
Линк
, ,

Stan na top lokacija

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 11:51 , ,

Nov Stan od 58m2 vo Kisela Voda Rasadnik

58 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 10:30 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda kaj Rampa

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 10:08 , ,

Se izdava stan od 83m2 vo Kisela Voda

25 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 09:34 , ,

Stan za studenti vo Kisela Voda

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Вчера 08:03 , ,

Se izdava stan so tri spalni

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
11 јун. 22:35 , ,

Stan od 70m2 vo Kisela Voda

87 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
11 јун. 21:46 , ,

Se izdava 38m2 stan vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
11 јун. 19:35 , ,

Stan dvosoben vo Kisela Voda

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 јун. 19:26 , ,

Se izdava prazen stan vo Kisela Voda do ekonomsko

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Kisela voda | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации