Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 мај 01:08
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Renoviran stan vo Vlae so podrum 59+9m2

79 000 ЕУР

Број на соби: 3

Вчера 15:55
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Dupleks od 210m2 so dvor 350m2

325 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 12:50 Станови , Скопjе , Центар

Opremen stan vo Centar

1 850 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 12:36 Станови , Скопjе , Аеродром

Se prodava stan vo naselba Lisice karsi trgovskiot

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:50 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar 74m2 so 2 spalni novogradba

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:49 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo gradba Vlae Aleksandrija 53m2

1 220 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:48 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan Kisela Voda 41m2 novogradba

1 450 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 09:29 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Cetvorosoben stan 200m2 vo Taftalidze

215 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
Вчера 05:36 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Full opremen stan vo Gjorche Petrov

105 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 05:36 Станови , Скопjе , Аеродром

SE PRODAVA NOV STAN VO CEVAHIR

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 05:36 Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan vo Avtokomanda na top lokacija

1 150 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 05:36 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Kapistec Renoviran kompletno

Број на соби: 3
Вчера 05:35 Станови , Скопjе , Гази Баба

Stan vo Zelezara

69 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 05:35 Станови , Скопjе , Карпош

Stan na Ruzveltova

Број на соби: 3
31 мај 12:02 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Karpos 4 70m2 renoviran

98 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Куќи/Вили
  • se prodava во категорија Живеалишта
  • Se prodava во категорија Викендици
  • se prodava во категорија Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 156
  • se prodava во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | CLA-класа
  • Se prodava garsonjera во категорија Станови
  • Se prodava stan во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации